2018 gegužės
20
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pavasario spalvos

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto iniciatyva Ariogalos seniūnijos salėje gegužės 5 d. surengta Dalios Milukaitės-Buragienės kūrybos popietė ir pristatytas naujausias poezijos rinkinys „Gyvenime, rašau tave“. Poetė lyriniuose eilėraščiuose daug dėmesio skiria gyvenimo tėkmei, gamtai, meilei: „Pavasario spalvos – žalia ir mėlyna – / Įsisupo į saulės geltoną mozaiką… / Saugosiu sieloj pavasario tylumą, / Derina šias spalvas tik pavasario laikas.“
  Pavasaris – tai laikas, kai meilei atsiveria žodžiai ir norisi meilę dainuoti, norisi ja dalytis. Kartu su poete atvyko jos poezijos mylėtoja, muzikos mokytoja ir dainininkė Salomėja. Auksiniu balsu ji pakerėjo susirinkusiuosius, pagal poetės eilėraščių žodžius dainuodama apie meilę. Skambėjo viena už kitą gražesnės dainos, sukeldamos begales pačių įvairiausių emocijų, pradedant džiugesiu, baigiant liūdesiu. Tai išgyventos, išmylėtos, nuoširdžiai perteiktos eilės, kurių klausantis, manau, ne vieną iš mūsų aplankė patys geriausi jausmai.
  Popietėje dalyvavo bei skaitė savo kūrybą ir kiti poetai: Vladas Buragas, Juozas Mickevičius, Antanas Kišonas, Vytautas Šulskis, Alfonsas Vaičiulis. Tarp poetinių skaitymų skambėjo Ariogalos liaudiškos muzikos kolektyvo „Versmė“ bei mišraus vokalinio ansamblio „Radasta“ (vad. R.Aleksiejienė) dainos pagal D.Buragienės ir J.Mickevičiaus eilėraščius. Taip pat paminėta ir Motinos diena, paskaityta eilėraščių mamai.
  D.Milukaitė-Buragienė savo gerbėjams padovanojo po poezijos rinkinio „Gyvenime, rašau tave“ knygą su autografu. Nuostabi popietė baigėsi, o mes kiekvienas širdyje auginame ir puoselėjame meilę žmogui. Renginys paliko gerus prisiminimus ir puikią nuotaiką. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie atvyko ir skaitė eiles, dainavo dainas ir buvo kartu su mumis.
  Meilutė Karaktinavičienė,
  Ariogalos kabineto socialinio darbuotojo
  padėjėja

  Komentarų nėra