Pavasaris kviečia į kelią, nepamirškime apžiūros!

Siųsti Versija spausdinimui

Pranas LAURINAVIČIUS
Nebestebina mūsų automobilių gausa, prie jos jau pripratome. Ištisus metus keliai, magistralės pilni transporto priemonių. Kad jos tvarkingai judėtų, būtų saugios, į pagalbą gausiai automobilių savininkų armijai skuba specialios kelių tarnybos. Kiek daug Raseiniuose automobilių remonto servisų ir visi jie turi darbo. O kad automobilis techniškai būtų tvarkingas, nekeltų grėsmės aplinkai ir saugumui, yra įkurtos technikos apžiūros stotys. Viena tokių – UAB Tauragės TAC (techninių apžiūrių centras), kuris Raseinių rajone turi dvi technikos aptarnavimo stotis – vieną Raseiniuose, kitą – Ariogaloje.
Raseinių TAC sutikau UAB Tauragės TAC direktorių Stanislovą Daukšą. „Pagrindinis mūsų tikslas ir siekis, kad aptarnaujami klientai kuo mažiau turėtų priekaištų ir kuo lanksčiau savo paslaugas priartintume prie kliento. Mūsų TAC dirba pailgintą darbo dieną ir šeštadieniais. Tai, manau, labai gerai automobilių savininkams iš kaimų
– tą pačią dieną sutvarko turgaus reikalus ir atlieka techninę apžiūrą. TAC yra išdėstyti ne daugiau kaip 30 km atstumu. Pas mus techninių apžiūrų kainos lyginant su ES pačios mažiausios. 2008-2009 m. visa aptarnavimo įranga atnaujinta, ypač informacinės, technologinės.Nuo 2010 m. naudojami vadinamieji delniniai kompiuteriai. Atliekant apžiūrą duomenys iš karto perduodami į duomenų bazę, rezultatų įtakoti ar keisti neįmanoma. Direktoriaus mano, kad jų darbe technologijos, telekomunikacijos tobulės, ateityje galbūt savininkams bus primenama, kad baigiasi techninės apžiūros laikas. ,,Kilus neaiškumui dėl automobilio techninės būklės, visada patariame pirmiausiai kreiptis pas mus, kur kvalifikuotai nustatysime nesklandumus ar gedimus. Tada ir automobilių servise su meistrais konkretesnis pokalbis bus. O dėl mūsų meistrų kompetencijos tikrai neabejokite, tuo labiau Raseiniuose ir Ariogaloje. Arvydas Milius šį darbą jau dirba septynioliką metų, jam yra suteikta kelių transporto priemonių eksperto kvalifikacija. Algirdas Klevinskas, Alfredas Latvys – kvalifikuoti kontrolieriai. Ariogaliečiai Arvydas Petkus, Antanas Gedminas taip pat geri šios srities specialistai. Visi minėti darbuotojai turi aukštuosius arba aukštesniuosius inžinerinius išsilavinimus, susijusius su darbo specifika“, kalbėjo S.Daukša. Direktoriaus ir dirbančiųjų kontrolierių linkėjimas vairuotojams paprastas ir konkretus – kad automobilis visada būtų techniškai tvarkingas, tada ir aplinkai, ir kitiems eismo dalyviams bus saugu. Pavasaris kviečia į kelią, tad tebūna jis malonus ir saugus. Nevažiuokime su netvarkinga ir neperėjusia techninės apžiūros transporto priemone, nes už tai, kaip žinia, baudos vis didėja. Laimingo kelio!

Komentarų nėra