2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pažink biblioteką

  Siųsti Versija spausdinimui

  Dažniau besilankantys Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje turbūt pastebėjo, kad tai nebėra tik knygų išdavimo vieta. Bibliotekoje vyksta daug renginių vaikams ir suaugusiesiems: įvairios edukacijos, susitikimai su rašytojais ir dailininkais, garsiniai skaitymai, muzikos plokštelių klausymai, ekskursijos.
  Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus darbuotojai džiaugiasi šiemet sparčiai išpopuliarėjusiomis mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų ekskursijomis po biblioteką. Per ekskursijas mokiniai supažindinami su bibliotekos skyriais, patalpomis, veikla, poeto Marcelijaus Martinaičio memorialinio kambario, Knygos muziejaus ekspozicijomis. Priklausomai nuo vaikų amžiaus pasirenkama edukacija: garsiniai skaitymai, rašytojų biografijos ir kūrybos pristatymai, žaidimai Žaidimų kambaryje, užsiėmimai kompiuterinėje mokymų klasėje ar edukacinių užsiėmimų kambaryje. Ikimokyklinukus ir pradinių klasių mokinius ypač domina skyriaus vedėjos Jolantos Gudeikytės surinkta literatūrinių personažų kolekcija „Atėję iš knygų“. Kolekcijoje yra apie 130 lėlių. Vaikai džiaugiasi galimybe iš arti pamatyti mėgstamus knygų personažus.
  Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyrius prisijungė prie skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“, jau registruojasi dalyvauti jaunieji skaitytojai, taip pat prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ – kiekvieną trečiadienį 14–16 val. pradinių klasių moksleiviai laukiami bibliotekos antrame aukšte, kur vyks įvairūs užsiėmimai. Daugiau informacijos apie vasaros trečiadienių veiklas rasite Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos interneto svetainėje https://www.raseiniai.rvb.lt/lt/ ir „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/raseiniubiblioteka/. Susipažinti su siūlomomis edukacinėmis programomis galite internetiniame Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus puslapyje https://raseiniuvaikubiblioteka.jimdo.com/.
  Gintė Pareigė,
  Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros
  skyriaus vyresn. bibliotekininkė

  Komentarų nėra