2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pažink save ir savo kraštą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Birželio 11–15 d. Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje veikė dieninė vasaros poilsio stovykla „Pažink save ir savo kraštą“, ją lankė 30 pradinių klasių mokinių.
  Kiekvieną dieną stovyklautojams organizuotos mokomosios pažintinės ir edukacinės veiklos: kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ – „Judu, sportuoju, tyru oru kvėpuoju“, sodyboje „Gaja“ – „Kam reikalinga kupra?“, Baublių muziejuje – „Žvakių liejimas“. Stovyklautojams didelį įspūdį paliko ne tik edukacinės veiklos, kurių metu vaikai turėjo galimybę prisiliesti, iš arti pamatyti gyvūnus, paglostyti ir žolyte pamaitinti asiliukus, arkliuką ponį, lamą, iš natūralaus vaško pasidaryti net po dvi žvakutes, bet ir boulingo žaidimas, kopimas į Medvėgalio, Piliorių kalnus, nuo kurių atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, pietūs po atviru dangumi piliakalnių papėdėje.
  Keliaujant pėsčiomis į Raseinių krašto istorijos muziejų ir Raseinių meteorologijos stotį vaikai geriau pažino gimtuosius Raseinius. Paskutinę stovyklos dieną dailės mokytoja Donvina Dambrauskaitė su mokiniais iš spalvoto popieriaus gamino aguonos žiedus, jais vaikai labai džiaugėsi ir buvo laimingi.
  Stovyklaudami mokiniai tobulino tarpusavio bendravimo įgūdžius, susirado draugų, išmoko naujų žaidimų. Nusipynę ir pasipuošę trispalvėmis draugystės juostelėmis, kurios ilgai primins apie stovykloje smagiai praleistą laiką, patyrę puikių emocijų ir linkėdami prasmingų ir turiningų atostogų vaikai, padėkoję stovykloje dirbusioms pradinių klasių mokytojoms metodininkėms Ritai Petkienei, Onai Bielskienei, Rimantai Gardauskienei, Virginijai Vaitkienei ir atsisveikinę vieni su kitais, išskubėjo džiaugtis šilta ir smagia vasara.

  Rita Petkienė,
  Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos
  pradinių klasių
  mokytoja metodininkė

  Komentarų nėra