Pažintinė ekskursija po sostinę Vilnių

Siųsti Versija spausdinimui

Įgyvendinant projektą „Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro sociokultūrinių paslaugų gerinimas“ ankstų liepos 15 d. rytą Raseinių vaikų dienos užimtumo centro ir Nemakščių filialo vaikai, lydimi centro darbuotojų, sėdome į komfortabilų UAB „Romirbus“ autobusą ir vykome į pažintinę eskursiją „Vilnius City Tour“. Vykti pakvietėme ir vaikų tėvelius.
Atvykę į Vilnių prie Katedros aikštės persėdome į atvirą „Vilnius City Tour“ autobusą ir pradėjome eskursiją po Vilnių. Važiuojant pro istorinius objektus audiogidas pasakojo sostinės istoriją. Mėgavomės pakilia nuotaika, saulėtu dangumi ir puikiu oru.
Apie pusantros valandos trukusi eskursija prabėgo kaip akimirka. Grįžę po apžvalginės eskursijos prisiminę gido pasakojimą apie Katedros aikštėje esančią norų išsipildymo plytelę panorome ant jos atsistoti.
Pasivaikščioję po Katedros aikštę, apžiūrėję Gedimino pilį pilni įspūdžių vykome namo. Per kelionę į namus vaikai dalijosi ekskursijos įspūdžiais, ypač apie kelionę dviejų aukštų atviru apžvalgos autobusu, džiaugėsi daug sužinoję ir pamatę. Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti negu šimtą kartų išgirsti.
Lina Švilpienė,
socialinė pedagogė

Komentarų nėra