Po pralaim?jimo Palangai revanas

Versija spausdinimui

ied?n? JUKYT?

Pra?jus? penktadien? Raseini? RASAI namuose dvikov? su Palangos Palanga pralaim?jo rezultatu 80:83, o rytojaus dien? paj?ryje varovams atsilyginta 71:78.

Kaip jau tapo ?prasta Raseini? krepininkams, penktadien? rungtyn?s namuose su Palanga nuo pat pradi? buvo ?temptos.

Po pirmojo k?linio RASAI pirmavo 25:22. Antr?j? k?lin? laim?jo Palanga (18:24), o prie ilg?j? pertrauk? vieslent? rod? palangikiams palank? rezultat? 43:46.

Tre?iajame k?linyje Palanga dviem takais padidino pranaum? 61:66.

Iki paskutinio k?linio vidurio rezultatas dukart buvo lygus (70:70; 74:74), ta?iau Palanga raseinikiams ?siverti ? priek? neleido.

Iki rungtyni? pabaigos likus 1,5 minut?s Valdemaras Savostjanovas tritakiu sumaino komand? atotr?k? iki minimumo (80:81). U keliolikos sekundi? vienas i palangiki? peln? dvitak? ir per likus? laik? n? vienai komandai tak? pelnyti nepavyko. Rungtyn?s baig?si rezultatu 80:83 septint? pergal? iame sezone vent? Palanga.

Rezultatyviausias t?dien buvo V. Savostjanovas 29 takai (7 atk. kam., 5 rez. perd.), 18 prid?jo Karolis Gu?ikas (13 atk. kam., 2 blokai), 10 Giedrius Kurtinaitis (8 atk. kam.), 7 Justas Petkevi?ius, po 6 Aidas Kavaliauskas (5 rez. perd.) ir Darius Gricius, 4 Gediminas Butkus.

Rytojaus dien?, etadien?, Raseini? krepininkai aisti atsakom?j?, pirm?j? antrojo rato, rungtyni? vyko ? Palang?. Pra?jus pusei rungtyni?, rezultatas buvo lygus 38:38.

Tre?iajame k?linyje aidimas vyko apylygiai, ta?iau po ios atkarpos Palanga tur?jo 4 tak? pranaum? (60:56).

Lemiam?, ketvirt?, k?lin? kur kas geriau suaid? RASAI (11:22).

37-? rungtyni? minut? palangikiai peln? paskutiniuosius savo takus rungtyn?se (71:69), o per likus? laik? rezultatyv?s buvo tik raseinikiai. Rungtyn?s baig?si rezultatu 71:78 Raseini? krepininkai diaug?si 7-?ja pergale NKL.

Geriausiai t?dien Raseini? gretose sek?si G. Kurtinai?iui 18 tak?, 5 rezultatyv?s perdavimai. K. Gu?ikas komandai peln? 15 tak? (9 atk. kam., 2 blokai), 12 tak? prid?jo A. Kavaliauskas, 10 Darius Marcinkevi?ius, po 8 G. Butkus ir D. Gricius, 7 V. Savostjanovas (9 atk. kam.).

iuo metu RASAI turi 7 pergales ir tiek pat pralaim?jim? bei kartu su dar dviem komandomis (Palanga ir Kauno algirio dubleriais) dalijasi 810 turnyrin?s lentel?s vietomis.

Ateinant? penktadien? ? Raseinius atvyksta 12-oje turnyrin?s lentel?s vietoje esanti Mol?t? Eer?no-Kario komanda. Rungtyn?s vyks Karpyn?s krepinio arenoje, j? pradia 18 val. ? sezon? ios ekipos jau buvo susitikusios, Mol?tuose RASAI patyr? pralaim?jim? rezultatu 81:98.

etadien? raseinikiai vyks ? Trakus, kur susitiks su vietos Trak? komanda. Rungtyni? pradia 16 val. RASAI su Trakais rungtyniavo NKL atidaromajame susitikime, kuriame m?sikiai rezultatu 70:77 pralaim?jo varovams.