2019 rugsėjo
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Po rudens darbų

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 27-ąją Šiluvos seniūnijos gyventojai rinkosi Šiluvos gimnazijos salėje švęsti rudens darbų pabaigtuvių. Renginiui organizuoti Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ gavo Lietuvos kultūros tarybos finansavimą ir Raseinių rajono savivaldybės kofinansavimą.
  Bendruomenių atstovai iš Katauskių, Lyduvėnų ir Žaiginio dainomis bei šokiais papuošė šventę, sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono meras, vicemerė, mero patarėja, Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėjėjai, Seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos, VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas. Šventėje buvo pristatyti naujai išrinkti seniūnaičiai, jiems įteikti pažymėjimai. Šiluvos bendruomenės „laidoje“ savo planais dalijosi ir palinkėjimus išsakė Šiluvos seniūnas J.Šlepas, gimnazijos direktorius R.Puidokas, Kultūros centro Šiluvoje renginių organizatorė B.Greicienė, Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos pirmininkė J.Dabžanskienė, Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė J.Stoškienė. Prisistatymus užbaigė Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ daina apie Šiluvą.
  Susirinkusieji dalyvavo saugaus eismo akcijoje – turėjo sukurti eilėraštį saugaus eismo tematika. Visus džiugino ir skambų juoką kėlė sukurti eilėraštukai, ypač jie stebino originalumu. Visi gavo šviesą atspindinčias liemenes ir krepšius. Rankas pamiklinti teko ir renkant dėliones, ant kurių puikavosi Šiluvos seniūnijos žymių vietų atvaizdai. Šventės svečiai turėjo išrinkti skaniausią rudeninį bendruomenių gamintą patiekalą, įvertinti šeimininkių pastangas. Po oficialios šventės dalies visus linksmino grupė „Nešpėtni bernai“.
  Šiluvos bendruomenės pirmininkė visiems dėkojo už pagalbą, bendradarbiavimą šiais Šiluvai itin svarbiais ir reikšmingais metais, kai atstovavome Kauno regionui kaip mažoji kultūros sostinė 2018. Pirmininkė džiaugėsi ir tuo, kad jėgas šiam renginiui suvienijo Šiluvos seniūnija, gimnazija, kultūros centras. Bendruomeniškumas, laikymasis išvien ir ėjimas koja kojon su šypsenomis veiduose davė ir ateityje duos puikių rezultatų.
  Bendruomenė džiaugiasi sėkmingai įgyvendintu projektu ir nuoširdžiai dėkoja Lietuvos kultūros tarybai ir Raseinių rajono savivaldybei už paramą ir pagalbą.
  Justina Sebeckytė,
  bendruomenės tarybos narė

  Komentarų nėra