2019 gruodžio
9
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Projektas „Drąsinkime ateitį“ su V.Žala

  Siųsti Versija spausdinimui

  Projektas ,,Drąsinkime ateitį“ – apie tikslų kėlimąsi, svajones ir siekius, tikras istorijas, sėkmes ir nesėkmės. Dėl to mūsų mokykla, skatindama mokinius drąsiai siekti ateities planų, dar rudenį pradėjo vykdyti šį projektą. Visi, kurie klausėsi ir dalyvavo pirmuosiuose susitikimuose, liko susižavėję, todėl Ilgižių mokyklą-daugiafunkcį  centrą  balandžio 12 d. aplankė trečias svečias – Dakaro ralio dalyvis, lenktynininkas Vaidotas Žala.
  Mūsų svečias V.Žala didžiausiame lenktynių konkurse – Dakaro ralyje – dalyvavo jau keturis kartus ir, kaip pats teigia, gan sėkmingai, nors pirmieji du kartai buvo tikrai nuviliantys. Apie  jo profesiją, automobilius ir varžybų rutiną iš V.Žalos lūpų išgirdome kiek kitaip. Sportininkas pasakodamas savo istoriją ne kartą pabrėžė, kad mūsų pačių ateities žinovai ir planuotojai esame mes patys. Svečias minėjo, kad jo, kaip lenktynininko, kelias buvo tikrai spalvingas ir įvairus. Nuo pat mažens jautė aistrą automobiliams, tačiau teigiamų atsiliepimų ir palaikymo iš artimųjų nesulaukdavo. Kaip pats V.Žala sakė, jo pašaukimas lenktynėms atsirado jau nuo paauglystės ir nors niekas juo netikėjo, visa tai išsipildė, virto realybe. Todėl remdamasis savo paties spalvinga istorija ir karjeros pradžia V.Žala išryškino vieną ir pačią svarbiausią susitikimo mintį: pomėgis ar lengvas susižavėjimas ne visada gali būti tavo ateitis. Tu turi pajausti pašaukimą, kurio niekas iš tavęs atimti negali.
  Dėkojame Vaidotui už mums skirtą laiką, už galimybę sužinoti tiek daug naujų dalykų apie lenktynių pasaulį ir įkvepiančias mintis. Juk mes patys esame savo ateities kalviai, todėl apgalvokime ir planuokime ateitį jau šiandien!
  Erika Džiugaitė, 7 kl. mokinė

  Komentarų nėra