2019 vasario
18
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“ Ramonuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“, liepos mėnesį organizavo 5 dienų vasaros stovyklą, kurioje stovyklavo 20 įvairaus amžiaus ir socialinės padėties dalyvių. Stovykloje buvo mokomasi socialinių įgūdžių, bendravimo tarp šeimos narių bei skirtingo amžiaus žmonių. Stovyklautojai mokėsi gaminti paveikslėlius iš žolelių, gėlių, sukti vaškines žvakes, piešti ir spalvinti paveikslėlius, mokėsi dekupažo ant stiklo. Mokydamiesi bendravimo, žaidė sportinius žaidimus: futbolą, kvadratą, mokėsi smiginio mėtymo, šaškių žaidimo meno. Taip pat aiškinosi, kaip elgtis prieš einant valgyti ir valgant, kaip susitvarkyti stalus ir patalpas.
  Liepos 28 d. vyko šeimų sporto šventė. Šeimos žaidė boulingą, smiginį, šaškėmis. Jaunimas dalyvavo krepšinio 3 x 3 ir lauko tinklinio varžybose. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.
  Tęsiant projektą liepos 31 d. 40 dalyvių išvyko pasisemti patirties į Klaipėdos rajoną, Vėžaičius, kur taip pat vykdomas projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Labai išsamiai apie vykdomą veiklą papasakojo projekto koordinatorė Šarūnė Petruškevičienė. Pasisėmėme patirties, parsivežėme nemažai metodinės medžiagos. Išvyką baigėme bendru pasibuvimu prie jūros Melnragėje.
  Keliaudami tęsėme vasaros renginyje „Bendruomeniškumo šventė“ organizuotą saugaus eismo projektą. Autobuse vyko viktorina „Ar žinai kelio ženklus“. Pasidomėta, ar keliauninkai prisisegę atšvaitukus, kurie buvo išdalyti per šventę. Daugelis turėjo. Buvo klausinėjama, ar pažįsta pakelyje matomus kelio ženklus, ką jie reiškia. Projekto vadovė Dalytė Raudonienė ir socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė priminė, kaip saugiai išlipti iš autobuso, kaip visiems kartu pasiekti jūrą ir kaip elgtis prie jos. Dalyviai prižadėjo saugiai elgtis kelyje, žiūrėti kelio ženklų, neatsilikti nuo grupės, būti atsargūs prie jūros.
  Kadangi buvome drausmingi, tai visi linksmi ir laimingi, pilni geros patirties ir įspūdžių grįžome namo.
  Dalytė Raudonienė,
  bendruomenės pirmininkė

  Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“, liepos mėnesį organizavo 5 dienų vasaros stovyklą, kurioje stovyklavo 20 įvairaus amžiaus ir socialinės padėties dalyvių. Stovykloje buvo mokomasi socialinių įgūdžių, bendravimo tarp šeimos narių bei skirtingo amžiaus žmonių. Stovyklautojai mokėsi gaminti paveikslėlius iš žolelių, gėlių, sukti vaškines žvakes, piešti ir spalvinti paveikslėlius, mokėsi dekupažo ant stiklo. Mokydamiesi bendravimo, žaidė sportinius žaidimus: futbolą, kvadratą, mokėsi smiginio mėtymo, šaškių žaidimo meno. Taip pat aiškinosi, kaip elgtis prieš einant valgyti ir valgant, kaip susitvarkyti stalus ir patalpas. Liepos 28 d. vyko šeimų sporto šventė. Šeimos žaidė boulingą, smiginį, šaškėmis. Jaunimas dalyvavo krepšinio 3 x 3 ir lauko tinklinio varžybose. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.Tęsiant projektą liepos 31 d. 40 dalyvių išvyko pasisemti patirties į Klaipėdos rajoną, Vėžaičius, kur taip pat vykdomas projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Labai išsamiai apie vykdomą veiklą papasakojo projekto koordinatorė Šarūnė Petruškevičienė. Pasisėmėme patirties, parsivežėme nemažai metodinės medžiagos. Išvyką baigėme bendru pasibuvimu prie jūros Melnragėje. Keliaudami tęsėme vasaros renginyje „Bendruomeniškumo šventė“ organizuotą saugaus eismo projektą. Autobuse vyko viktorina „Ar žinai kelio ženklus“. Pasidomėta, ar keliauninkai prisisegę atšvaitukus, kurie buvo išdalyti per šventę. Daugelis turėjo. Buvo klausinėjama, ar pažįsta pakelyje matomus kelio ženklus, ką jie reiškia. Projekto vadovė Dalytė Raudonienė ir socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė priminė, kaip saugiai išlipti iš autobuso, kaip visiems kartu pasiekti jūrą ir kaip elgtis prie jos. Dalyviai prižadėjo saugiai elgtis kelyje, žiūrėti kelio ženklų, neatsilikti nuo grupės, būti atsargūs prie jūros.Kadangi buvome drausmingi, tai visi linksmi ir laimingi, pilni geros patirties ir įspūdžių grįžome namo.Dalytė Raudonienė, bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra