Projekto įgyvendinimo šventė „Rudens spalvos“

Siųsti Versija spausdinimui

Bendruomenę galima apibūdinti kaip didelį bičių avilį, į kurį darbščiosios bitutės lašas po lašo neša nektarą ir gamina medų. Mūsų bendruomenės avilys per 11 metų kantriai buvo pildomas darbais, šventėmis, bendra veikla ir projektais.
Šie metai mūsų kaimo bendruomenei buvo taip pat darbingi, kadangi įgyvendinome dar vieną projektą – „Lauko scenos įrengimas pagal veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“. Šis projektas pristatytas bendruomenei ir svečiams rugsėjo 28 d. renginyje „Rudens spalvos“.
Atrodo, kad ir gamta laukė šios progos, kartu su kaimo gyventojais, svečiais džiaugėsi renginiu – nuo ryto pliaupęs lietus prasidėjus šventei nurimo ir pro debesis išlindo saulė. Todėl galėjome maloniai stebėti simbolinį scenos atidarymą, klausytis svečių sveikinimų, grožėtis Norgėlų ir Lenkelių kaimo bendruomenių saviveiklininkų pasirodymais, smagiai patrepsėti ir pasisukti šokio ritmu grojant Raudonės kaimo kapelos vyrams, o pasišokę ir praalkę pasivaišinti T.Milašauskienės ant laužo virta koše ir R.Lauraičio virta žuviene.
Smagu, kad šventėje apsilankė gausus būrys svečių: administracijos direktorius E.Jonyla, Raseinių seniūnijos seniūnas R.Klusas, Norgėlų kaimo bendruomenės pirmininkas A. Kilčauskas su žmona, Seimo nario A.Nekrošiaus padėjėjai S.Žuvelaitienė ir A.Mielinis, UAB „RSB“ direktorius J.Zėringis, Tarybos narys, Gėluvos bendruomenės pirmininkas, rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotojas J.Vazgys.
Dėkojame visiems bendruomenės vyrams, negailėjusiems jėgų ir laiko, nuoširdžiu darbu prisidėjusiems prie scenos įrengimo darbų, statybinei organizacijai „RSB“, vadovaujamai J.Zėringio, kaimo gyventojams, svečiams, bendruomenės nariams, nepabūgusiems rudens darganos ir atvykusiems į šventę. Už šventės organizavimą dėkojame nenuilstančiai J.Gailienei, bendruomenės pirmininkei N.Lauraitienei, renginio vedėjui K.Orentui, šventės rėmėjams UAB „Helanas“, UAB „Danspin“, S. ir A.Keparučiams, IĮ „Šarkena“ savininkams K. ir K.Žongailoms, D. ir K.Narijauskams, G.Stepučinskui, V. ir D.Lukauskams.
Projekto įgyvendinimas įrodė bendruomeniškumo svarbą: tik kartu mes galime daugiau – žingsnis po žingsnio gimsta dideli darbai. Kurkime, puoselėkime ir mylėkime savo kraštą.

Greta Narbutienė,
bendruomenės narė

Komentarų nėra