2020 balandžio
5
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pyragų diena Vaikų ligų skyriuje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Baigiantis metams, artėjant šv. Kalėdoms turbūt daugelis apžvelgiame nuveiktus darbus, prisimename tuos, kurie buvo kartu su mumis, tuos, kuriems norime padėkoti.
  Raseinių ligoninės Vaikų ligų skyriaus kolektyvas nuoširdžiai dėkoja prisiminusiems mus jau tradiciškai Lietuvoje lapkričio 6 dieną vykstančios Pyragų dienos proga. Pyragų dienos tikslas – dalytis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Tada kolektyvai kepa pyragus, parduoda juos ir surinktas aukas skiria vaikams.
  Nuoširdžiai dėkojame skyrusiems aukas mūsų skyriaus pacientams kolektyvams: Šaltinio progimnazijos bendruomenei, Raseinių ligoninės darbuotojams, lopšelio-darželio „Saulutė“ darbuotojams, šio darželio  „Žirniukų“ grupės vaikų tėveliams, verslininkei Irenai Pocienei ir jos dukrai Andželikai. Už jūsų suaukotas lėšas skyriui nupirkome 4 televizorius, jie yra palatose ir skirti pacientams bei jų tėveliams, įsigijome mobilią plastikinę dėžę, skirtą žaislams, su kuriais žaidžia vaikučiai, sudėti. Už likusius pinigus įsigijome kalėdinių dekoracijų, kad šv. Kalėdos Vaikų ligų skyriuje besigydantiems pacientams nebūtų liūdnos. Dėkojame visiems už gerumą!
  Rasa Grigorevičienė,
  Vaikų ligų skyriaus vedėja

  Komentarų nėra