2019 liepos
19
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Rajoninis konkursas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kovo 8 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas „Žynys“. Į jį susirinko daugiausia žinių turintys 3–4 klasių mokiniai iš 6 rajono mokyklų: Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos, Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Po trumpo mokinių prisistatymo laukė 7 turų užduotys, kur teko prisiminti žinias ne tik iš Lietuvos istorijos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės, muzikos, bet ir būti visapusiškai besidominčiam, skaitančiam, žingeidžiam ir įžvalgiam. Netruko prabėgti valanda įtempto darbo, visos užduotys buvo įveiktos ir buvo galima atsikvėpti.
  Kol komisija skaičiavo taškus, konkurso dalyviai aptarė, kas jiems buvo įdomiausia,  sunkiausia, rašė pasiūlymus. Dauguma „žyniukų“ teigė, kad jiems šis konkursas patiko, užduotys buvo įdomios. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė padėkojo mokiniams už dalyvavimą, jų mokytojoms – už paruošimą konkursui ir pasidžiaugė, kad mokinių žinios išties puikios, ypač pagyrė trečiokus, kurie labai nedideliu taškų skirtumu atsiliko nuo ketvirtokų. Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė įteikė diplomus ir prizus konkurso nugalėtojams: tarp 4 klasių mokinių I vietą laimėjo Jonas Keparutis, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokinys, II vietą – Nojus Karpinas, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinys, III vietą – Austėja Palubinskytė iš Šiluvos gimnazijos; tarp 3 klasių mokinių I vieta atiteko Šaltinio gimnazijos mokinei Deimantei Jokubauskytei,  II vieta – Barborai Šaltytei ir III vieta – Oskarui Laukšui, mokiniams iš Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos.
  „Žynio“ konkursą jau keletą metų organizuoja kaimyninių Viduklės Simono Stanevičiaus ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų pradinių klasių mokytojos metodininkės Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė.
  Silva Vitauskienė

  Komentarų nėra