Rajono vyr? krepinis

Versija spausdinimui

anas VITKUS

Raseini? KKSC sal?je lapkri?io 9 d. prasid?jo rajono vyr? krepinio pirmenyb?s. Priminsiu, komandos suskirstytos ? du pogrupius. A pogrupyje lyderiai kaip ir aik?s, ta?iau B prognozuoti i anksto tas pats, kaip rayti ak?mis ant vandens. Vieni i favorit? A pogrupyje Vidukel?s krepininkai nesunkiai ikovojo pirm?sias pergales: 95:54 prie Jauniai B ekip?, 83:46 prie Sen?j? emait?. Kitos ekipos suaid? tik po kart? (kai skaitysite i? inut?, situacija bus kiek pasikeitusi). KKSC Tikas ?veik? aigin? (58:56), o Danspin 1 nepasigail?jo Lukn?s (103:65).
Kai kam tr?ksta patirties, kai kam – pasitik?jimo, bet pirmenyb?s tik prasid?jo, tad ivadas daryti dar anksti.

Visikai kitaip atrodo B pogrupis. Kol kas pras?iausiai sekasi Jaunu?iams. Kartais li?dna i?r?ti, kai prisibijodami vyresni? ir labiau pavalgiusi? varov?, jie nemeta i ger? pad??i?. Du pralaim?jimai Julisai (57:85) ir Raseikai (50:69). Po vien? pralaim?jim? (po tiek pat aist? rungtyni?) turi Danspinas-2, Naftrus ir iluva. Julisa laim?jo dvejas varybas.

Iki sekmadienio (18 d.) Dairena ir Joseda tur?jo po vien? pergal?. Pradia, kaip jau tapo ?prasta tarp i? ekip?, greita, su daug klaid?. Joseda inodama, kad v?l n?ra V. Savostjanovo, po truput? diktuoja savo s?lygas. Suaidus kiek daugiau nei pus? k?linuko, Dairena atsilieka 4:16. Jai sunkiai sekasi rezultatyviai ubaigti atakas. Prieininkus palaiko aistringi sirgaliai nauji veidai. Gal jie ir n?ra dideli specialistai (prasid?jus rungtyn?ms, jie nusprend?, kad tai dar tik repeticija), ta?iau emocinis palaikymas stiprus. Po pirmojo ketvir?io Joseda ?rodin?ja, kad revanas neivengiamas 25:12. Po pertrauk?l?s labiau atitr?kti nepavyksta (45:31). Aiktel?je visikas tilis. Po didiosios pertraukos atkunta Dairena, varovai daro daug klaid?. Skirtumas pastebimai aptirpsta 53:49. Suaidus paskutiniame ketvirtyje 2:57 min., jau 55:55. Prie rezultato ilyginimo ir jo persv?rimo (58:55) trimis tolimais ?viais prisiliet? D. Stokus. Likus paskutinio ketvir?io 4:17 min. 63:55. Josedos sirgaliai nu?iuv?. J? mylima komanda vienos atakos metu pelno 5 tk. ir beveik nebeatsilieka (60:63). Likus 1:04 min. jie atsilieka tik takeliu (65:66). Likusi? minut?
nerv? karas. Iki io ketvir?io pabaigos likus aisti 0,8 s, Dairena priekyje 68:67, ta?iau prie baud? metim? linijos ne jie. Abu baud? metimai skrieja pro al?. Taigi, rezultatas nepakito, revanas ne?vyko. Dairena turi dvi pergales, Joseda – vien?. ?ia aistr? puodas tikrai kunkuliuoja.