2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Ramonuose – Velykaitės kartu su saugaus eismo projektu

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 8 d. popietę mažieji ramoniškiai rinkosi į bendruomenės namus švęsti vaikučių Velykaičių. Čia juos su muzika pasitiko kultūros centro meno vadovas Vytautas Kasparavičius, Velykų bobutė (bendruomenės tarybos narė Odeta Žemaitienė) ir zuikutis (Raseinių kultūros centro renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė). Bobutė pasiguodė, kad į šventę labai skubėjo, prisirinko daug kiaušinių, tačiau jų nespėjo numarginti. Visi buvo pakviesti nusimarginti po kiaušinį. Vėliau juos rideno ir žiūrėjo, kieno toliau nuriedės, kas daugiau „prisigaudys“ kiaušinių.
  Zuikutis nusistebėjo, kad prie bendruomenės namų dar nežydi jokia gėlelė. Bendruomenės „Šeimos klubo“ socialinė darbuotoja Rasa Stankuvienė pasiūlė vaikučiams pasidaryti gėlyčių ir jomis papuošti kiemelį. Kiek buvo džiaugsmo, kai kiekvieno rankose „pražydo“ iš spalvoto popieriaus pasidarytos gėlytės! Tik buvo gaila visas susodinti į gėlių lovelius – juk namuose sugrįžtančių laukia mamytės ir norisi joms įteikti po savo rankų darbo gėlytę.
  Tarp edukacinių užsiėmimų vaikučiai žaidė įvairius žaidimus, šoko, linksminosi. Aktyviausi apdovanoti saugaus eismo priemonėmis – atšvaitukais. Kad Velykų bobutė ir zuikutis bei muzikantas būtų matomi, niekas jų neužgautų, bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė aprengė juos šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Saugaus eismo priemonėmis apdovanotos ir šventėje dalyvavusios mamytės, močiutės.
  Smagi šventė baigėsi Velykų bobutės ir zuikučio dovanėlėmis –
  ilgais saldainiais, ant kurių galo tupėjo po mažytį viščiuką, ir „zuikučio pyragu“.
  Dalytė Raudonienė,
  bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra