2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Ramonuose žiba kalėdinė eglutė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 16-osios popietę Ramonų kaimo bendruomenės vaikučius su tėveliais, seneliais ar net vienus pačius pasitiko renginio vedėjos – snieguolė (Odeta Žemaitienė) ir nykštukas (kultūrinių renginių organizatorė Ramonuose Inga Vasiliauskienė).
  Visiems norėjosi susitikti su Kalėdų Seneliu ir jo palydovu zuikučiu. Bet pasirodė, kad dar nebaigta puošti eglutė. Greitai visi nuotaikingai ėmė kabinti žaisliukus ant eglutės, o užbaigus bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė ją įžiebė. Vaikučiai plojo rankomis ir džiaugėsi, kad dabar tikrai Kalėdų Senelis nepravažiuos pro šalį.
  Kad laukiant neprailgtų, renginio vedėjos organizavo šeimoms bendrus žaidimus, o bendruomenės pirmininkė D.Raudonienė pravedė saugaus eismo projektą „Būk saugus kelyje žiemos metu“. Vaikučiams buvo išdalytos knygutės apie saugų eismą ir šviesą atspindintys atšvaitai.
  Atvykęs Kalėdų Senelis (Irmantas) su zuikučiu (Onute) buvo dosnūs ir visus vaikučius apdovanojo, o jiems išvykus prasidėjo adventinė popietė, kurią įspūdingai vedė Gruzdiškės meno kolektyvo „Goja“ vadovė Regina Petrauskienė. Išmokome pinti adventinį vainiką, sužinojome, ką reiškia keturios žvakės, kaip vadinasi kiekviena Kalėdų laukimo savaitė, kokie liaudiški papročiai, minėme įvairias mįsles.
  Savo giesmėmis ir dainomis sužavėjo Gruzdiškės meno kolektyvas (vad. Jolita Pužaitienė). Neliko abejingų meno kolektyvų „Goja“, Raseinių „Bočiai“ dainoms.
  Renginyje buvo pagerbti 2018 metų jubiliatai, apdovanoti aktyviausi dalyviai, užbaigtas eismo saugumo projektas. Aktyviausieji apdovanoti saugaus eismo liemenėmis ir krepšeliais.
  Visi vaišinosi nykštuko (Ingos) kibinais su sultiniu, sumuštiniais ir kitais gardumynais, kuriuos patiekė šeimininkės Genutė Adomavičienė ir Danutė Jurkienė.
  Popietė baigėsi Ramonų bendruomenės meno kolektyvo (vad. Vytautas Kasparavičius) pasirodymu. Atliekat dainą „Palinkėki gerų Kalėdų“ visa salė sutartinai traukė: „Gerų Kalėdų ir tau linkėsiu, linkėsiu geros kloties…“ O „snieguolė“ kiekvienam popietės dalyviui įteikė po vaškinę kalėdinę žvakutę.
  Ferdinandas Raudonius,
  bendruomenės narys

  Komentarų nėra