RASAI per ingsn? nuo RKL aukso

Versija spausdinimui

ied?n? JUKYT?

Pra?jus? savaitgal? Region? krepinio lygos (RKL) finale dukart susitiko Raseini? RASAI ir Taurag?s krepinio klubas. Raseini? krepininkai ivykoje 9 tak? skirtumu (66:75), o namuose po prat?simo (87:75) nugal?jo varovus ir iuo metu laimi finalo serijoje iki trij? pergali? 2:0.

Rungtyn?s ivykoje
Usidirbti pirmojo RKL finalo serijos tako Raseini? RASAI, lydimi sav? sirgali?, penktadien? (04.11) vyko ? Taurag?. Atvaiavo, suaid?, pasi?m? pergal? ir vyko namo laukti prieinink?.

Po pirmo k?linio 6 tak? (22:16) pranaum? tur?jo aikt?s eimininkai. Per kit? rungtyni? ketvirt? Raseini? RASAI sugeb?jo suvelninti atotr?k? iki 5 tak? 41:36. Tre?i? k?lin? v?l laim?jo Taurag?s KK (18:16) ir isiver? ? priek? 7 takais (59:52). Per paskutin?j? rungtyni? ketvirt? tauragikiai liko nemaloniai nustebinti. Per paskutines 10 minu?i? RASAI ? varov? krep? ?met? 23 takus, tauragikiai tik 7. Pergal? rezultatu 66:75 vent? Raseini? krepininkai. Rezultatyviausias Raseini? komandoje buvo Karolis Gu?ikas, peln?s 20 tak?. 18 prid?jo Valdemaras Savostjanovas, 15
Justas Petkevi?ius, 11 Gediminas Butkus.

Kova namuose
Raseiniuose rungtyn?s buvo kiek ?temptesn?s. Komandos aid? apylygiai, RASAI laim?jo tik tre?i?j? k?lin? ir ?gijo 3 tak? pranaum?. Per paskutin?j? ketvirt? Taurag?s KK ilygino rezultat? (72:72), bet rungtynes laim?jo puikiai prat?sim? suaid? Raseini? RASAI.

Po pirmo k?linio komandas skyr? minimalus tak? skirtumas 17:18, priekyje buvo Taurag?s KK.

Antrajame ketvirtyje Raseini? krepininkams vis pavykdavo isiverti ? priek?, ta?iau tauragikiai pasivydavo ir danai pralenkdavo. Pasibaigus pirmajai rungtyni? pusei vieslent? v?l rod? Taurag?s KK pranaum? vienu taku 38:39. Ta?iau prie tai, aidint sirenai, Liudas Radavi?ius (Taurag?s KK) ? varov? krep? smeig? tritak?. Per ilg?j? pertrauk?, analizuojant filmuot? mediag?, buvo sprendiama, ar ?skaityti takus. Tritakis buvo ?skaitytas ir prie tre?i? k?lin? vieslent? rod? 38:42 sve?i? naudai.

Tre?ias k?linys vyko apylygiai. Tik antr? ketvir?io minut? RASAI ?gijo 5 tak? pranaum? (49:44), ta?iau v?liau varovai demaras Savostjanovas, 15

Tre?ias k?linys vyko apylygiai. Tik antr? ketvir?io minut? RASAI ?gijo 5 tak? pranaum? (49:44), ta?iau v?liau varovai vokavo varovo praang?. Po rezultatyvaus baudos metimo G. Butkus ilygino rezultat? (72:72). Iki k?linio pabaigos likus 7 sekund?ms kamuolys buvo Taurag?s KK rankose. Likus 2 sekund?ms J. Jurgo (Taurag?s KK) met? dvitak? ir pataik?, bet tuo metu prasieng? puldamas. J. Jurgo ? savo s?skait? ?sira? 5-? asmenin? praang? ir buvo pasodintas ant atsargini? aid?j? suolelio. Per likus? laik? tak? niekas nepeln? ir rungtyn?s buvo prat?stos.

Prat?simas
Sve?iai i Taurag?s tik pirmosiomis prat?simo minut?mis ? varov? krep? ?met? dvitak? ir vien? baudos metim?. O RASAI pagavo savo aidim? atkar-p? laim?jo 15:3 ir vent? antr? pergal? finaliniame etape rezultatu 87:75.

Rezultatyviausias, peln?s 23 takus, t?dien buvo G. Butkus. V. Savostjanovas 14 tak? ir 9 atkovoti kamuoliai, E. Kaupaitis 13 tak?, J. Petkevi?ius 12, Edgaras Rupeika 11, K. Gu?ikas 8 takai ir 10 atkovot? kamuoli?.

Kitos (ir galb?t lemiamos) rungtyn?s vyks Taurag?je balandio 18 dien? 18 valand?. Jei RASAI ikovos tre?i? pergal? finalo serijoje, jie taps RKL ?empionais ir pateks ? Nacionalin? krepinio lyg? (NKL). Prieingu atveju balandio 19 dien? ? Raseinius v?l atvyks Taurag?s KK ir finalo serija t?sis toliau.