2019 balandžio
23
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Raseinių kraštas pristatytas tarptautinėje parodoje Varšuvoje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 19–21 dienomis VšĮ „Atrask Raseinius“ dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „World Travel Show“ Varšuvoje. Ši paroda vyksta trečius metus, Raseinių kraštas čia pristatomas jau antrą kartą. Paroda skirta nemažai Lenkijos rinkai. Šiais metais čia prisistatė 502 dalyviai, iš viso pasaulio. Parodą aplankė net 45 620 lankytojų. Įspūdingas ir 92 572 kv. m ekspozicijų plotas, išsidėstęs net keturiuose parodų rūmų paviljonuose. Renginio programoje keliautojų akis traukė ne tik viso pasaulio turistinių objektų pristatymas, įvairūs pranešimai, pasirodymai, žymių keliautojų pasakojimai, bet ir turistinės įrangos, kemperių, mobilių namelių, jachtų ekspozicijos.
  Bendrame Kauno regiono stende pristatėme Raseinių rajoną ir, žinoma, Šiluvą kartu su kolegomis iš Kauno regiono plėtros agentūros, Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro, Kėdainių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro. Šiais metais prie mūsų sėkmingai prisijungė ir Šiluvos šventovės atstovė Lina Urbonienė. Kaip žinia, Lenkija yra viena religingiausių tautų Europoje, nors tenka pripažinti, kad modernėjant visuomenei religijos vaidmuo silpsta. Džiugu, kad lenkams Šiluvos vardas yra girdėtas. Ne vienas stendo lankytojas sakė, kad jau yra lankęsis Šiluvoje. Na, o mes kvietėme atvykti čia dar nebuvusius arba grįžti jau lankiusius mūsų šventovę. Pakalbinome daugybę lankytojų, išdalijome apie 400 informacinių leidinių ir galybę suvenyrų, priminsiančių lenkams apie mus, ir tikimės galiausiai padėsiančių apsispręsti savo būsimų kelionių kryptimi rinktis Lietuvą. Parodos metu užmezgėme kontaktus ir su kitų šalių turizmo specialistais, bendravome su žiniasklaidos atstovais.
  Tarptautinės turizmo parodos yra puiki galimybė pasiekti aktualiausias tikslines grupes. Tikimės, kad dalyvavimas šioje parodoje padės į mūsų kraštą pritraukti dar daugiau keliautojų, piligrimų ir tikinčiųjų, lankančių Šiluvos šventovę. Tačiau neketiname apsiriboti tik šia pa­roda – šiuo metu rengiamės dalyvauti dar dviejose tarptautinėse parodose – „Adventur 2019“ Vilniuje ir „VII International Workshop on Religious Toursim“ Fatimoje (Portugalija).

  VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

  Komentarų nėra