Raseinių ligoninėje gimė 300-asis kūdikis

Siųsti Versija spausdinimui

Albinas STAKAUSKAS

 Spalio 31 d. 23.36 val. Raseinių ligoninėje pasaulį išvydo 300-asis kūdikis. Tuo pat metu, kai kelios šalys nepasidalino 7-milijardinio kūdikio titulu, 2973 g, 49 cm ūgio
sveiką mergaitę pagimdė Kelmės rajono gyventoja Vaida. Akušerė Elena Urbonavičienė ir daktaras Arvydas Gineika sėkmingai priėmė naujagimę. Visas Raseinių rajono gydytojų kolektyvas – direktorius Vidmantas Merkliopas, Akušerijos – ginekologijos skyriaus vedėja Aldona Kiauleikienė, gydytoja akušerė – ginekologė Dalia Gruodytė ir kiti ligoninės darbuotojai džiaugėsi ir sveikino gimdyvę bei jos vyrą. Tradicinėje gražioje lietuviškoje šeimoje Viltė (vardas jau parinktas) – trečiasis vaikelis. Tėvams tai didžiulė šventė, kadangi mažylė jau turi du broliukus.    

Šis  faktas džiugina ir todėl, kad paskutinį kartą Raseinių Akušerijos – ginekologijos skyrius tris šimtus naujagimių priėmė 2003 metais, o vėliau šis skaičius, iki dabartinio momento, nebuvo pasiektas. Tai suteikia vilties, kad toks svarbus skyrius mūsų centrinėje ligoninėje išliks  ateityje.

2 Komentarai

  1. rrr

    2011 - 11 -05 13:39

    Puiki naujiena! Gal bus pasiektas ir regiono lygis?!

  2. daiva

    2011 - 11 -07 07:14

    KUO DIDZIAUSI SVEIKINIMAI!!