Raseini? RASAI ikovojo pirm?sias pergales NKL

Versija spausdinimui

ied?n? JUKYT?

Po nes?kmingo starto Nacionalin?je krepinio lygoje (NKL) Raseini? vyr? krepinio komanda RASAI pra?jus? savaitgal? ikovojo pirm?sias dvi pergales.

Raseini? krepininkams pralaim?jo ? Raseinius atvyk? Jonikio Delikateso vyrai, o ilut?je buvo sudorota vietos komanda ilut?.

Rungtyn?s namuose su Delikatesu vyko takas ? tak? ir tik 4-ajame k?linyje pranaum? prad?jo rodyti RASAI. Paskutin?mis rungtyni? minut?mis nedaug tr?ko iki sve?i? isiverimo ? priek?, ta?iau Justas Petkevi?ius pergal? utvirtino baud? metimais. Rungtyn?s su Jonikio komanda baig?si rezultatu 68:65 (19:16; 18:16; 13:18; 18:15). Raseini? krepininkai ir sirgaliai diaug?si pirm?ja pergale NKL.

T?dien rezultatyviausias RASAI aid?jas buvo Giedrius Kurtinaitis 16 tak?. Po 13 tak? peln? Karolis Gu?ikas (9 atk. kam.) ir Valdemaras Savostjanovas, 11 J. Petkevi?ius.

ilut?je po pirmojo k?linio RASAI atsiliko 3 takais (22:18), ta?iau antr?j? k?lin? laim?jo 10-ies tak? skirtumu (18:28). Po pirmos rungtyni? pus?s raseinikiai tur?jo 6 tak? pranaum? 40:46. Tre?iasis k?linys v?l pralaim?tas (22:17) ir prie ketvirt?j? k?lin? rezultatas buvo lygus 50:50. Ketvirtame k?linyje kova vir? iki paskutini? sekundi?. 39-?j? minut? rezultatas buvo lygus 79:79, ta?iau per paskutin? atkarp? takus nuo baud? metimo linijos rinko tik raseinikiai ir vent? antr? pergal? i eil?s rezultatu 84:79.

Rezultatyviausias ilut?je buvo V. Savostjanovas, RASAI komandai peln?s 21 tak? ir atkovoj?s 11 kamuoli?. G. Kurtinaitis peln? 19 tak?, Aidas Kavaliauskas 18, K. Gu?ikas 8 tk., 5 atk. kam.

Artimiausios rungtyn?s Raseini? krepinink? laukia penktadien? Jonavoje prie Petrochem?. etadien? 16 val. Karpyn?s krepinio arenoje RASAI susitiks su sve?iais i Marijampol?s S?duva-Mantinga.