Raseiniuose ir vėl buvo taškomasi spalvomis

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 10 d. Raseinių mieste jau trečius metus iš eilės vyko bėgimas „Išsitaškyk spalvom“, skirtas Tarptautinei jaunimo dienai paminėti. Šį kartą renginys apjuosė keturis miesto tvenkinius ir turėjo net dvi bėgimo trasas: trumpąją 800 m ir ilgąją 3,6 km.

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarė Savivaldybės meras Andrius Bautronis bei mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, jie palinkėjo, kad renginys plėstųsi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Šiais metais sulaukta ypatingo dėmesio – dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – 217 bėgikų iš visos Lietuvos, tarp jų – aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti Kauno sporto bendruomenė „Šešios trim“. Jų vadovas Mindaugas Šatkus pravedė nuotaikingą ir aktyvią mankštą, į ją įsitraukė bene visi renginio dalyviai ir žiūrovai.

Finišavusiems dalyviams renginio organizatoriai įteikė medalius, o jauniausią, vyriausią ir spalvingiausius apdovanojo specialiais prizais.

Renginio organizatoriai ir partneriai – Raseinių rajono jaunimo reikalų taryba, Raseinių rajono jaunimo užimtumo centras, Raseinių rajono savivaldybė, Raseinių rajono kultūros centras, asociacija „Ariogalos tauras“, turizmo ir verslo informacijos centras „Atrask Raseinius“, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Raseinių rajono policijos komisariatas.

Raseinių rajono jaunimo užimtumo centro informacija

1 Komentaras

  1. Flokati

    2019 - 08 -20 22:15

    Gaila, kad nepavyko šiais metais sudalyvauti :/