2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Raseiniuose lankėsi bičiulis Algirdas Amšiejus

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sausio pabaigoje Raseiniuose lankėsi bene garsiausias Lietuvos bitininkas, sodininkas, Lietuvos bitininkų sąjungos viceprezidentas, Aleksandro Stulginskio universiteto docentas, dėstytojas ir tiesiog vaikščiojanti bitininkystės enciklopedija bičiulis Algirdas Amšiejus. Lektorius skaitė paskaitą „Sveikos bitės“, kuri sulaukė didelio bičių mylėtojų susidomėjimo.
  Sigito Girdžiaus firmos „Automobilis“ mokymų salė buvo sausakimša bitininkų, norinčių susitikti ir pabendrauti su garsiu Lietuvos bitininku. Lektorius net kelias valandas labai vaizdžiai ir įdomiai pasakojo, vis pajuokaudamas ir įsiklausydamas į susirinkusiųjų poreikius.
  Pirmoje pasakojimo dalyje bičiulis pasidalijo savo įspūdžiais iš pasaulinės bitininkystės pa­rodos Apimondijos, vykusios 2017 metais Turkijoje, Stambulo mieste. Vėliau jis palietė svarbią temą apie papildomą bičių maitinimą, pasidalijo mintimis apie naujausią savo knygelę „Bičių maitinimas“. Klausytojus stebino šio žmogaus meilė bitėms, neeilinis talentas pavergti klausytoją ir puikus savo profesijos išmanymas.
  Paskaitos tema buvo aktuali tiek pradedantiems bitininkams, kuriems labai trūksta informacijos, tiek jau savo pažintį su bitėmis kelis dešimtmečius tęsiantiems senjorams.
  A.Amšiejus atsakinėjo į nesibaigiančius bitininkų klausimus, mielai dalijosi savo pastebėjimais ir atradimais, pateikė pačias naujausias žinias iš viso pasaulio, taip skatindamas dar labiau domėtis bitėmis, gerbti jų triūsą.

  Vaidas Greičius,
  Raseinių bitininkų draugijos „Bičiulis“
  pirmininkas

  Komentarų nėra