Redaktoriui Pauliui Sendrauskui – garbingas apdovanojimas

Siųsti Versija spausdinimui

Sigitas GUDŽIŪNAS
Gegužės 7 –ąją, šeštadienį, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus nariai žurnalistų namų lauko kavinėje ,,Vasaros olimpas“ šiemet jau devintąjį kartą iš eilės atšventė savo profesinę šventę. Į ją susirinko ne tik gausus būrys plunksnos brolių, bet ir didelis būrys garbingų svečių bei rėmėjų.
Su profesine švente žurnalistus šiltai pasveikino parlamentarai Vilija Aleknaitė Abramikienė ir  Erikas Tamašauskas, žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis, buvęs meras Andrius Kupčinskas ir kiti. Organizatoriai džiaugėsi, kad pirmąkart „Spaudos balius“ sulaukė šaunių rėmėjų. Žurnalistų šventės pagrindinių rėmėjų sąraše buvo ne tik ,,Kauno grūdų“ bendrovės vadovas Tautvydas Barštys, bet ir ,,Vičiūnų“ bendrovės generalinis direktorius Visvaldas Matijošaitis.
,,Spaudos baliuje“ už ištikimybę profesijai ir tiesai, kruopštų ir sąžiningą darbą išskirtiniais apdovanojimais – ,,Gintariniais parkeriais“ – buvo apdovanoti 5 skyriaus žurnalistai. Galima tik pasidžiaugti, kad garbingas apdovanojimas buvo įteiktas ir ,,Alio, Raseiniai“ redaktoriui Pauliui Sendrauskui. Įteikdamas nominaciją, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus valdybos pirmininkas Vidas Mačiulis sakė, ji savaitraščio redaktoriui P. Sendrauskui skiriama už vaisingas pastangas kuriant solidžią regioninę spaudą, kurios pavyzdžiu tapo jo vadovaujamas savaitraštis, kai jaunas naujos spaudos darbuotojų kartos atstovas sumaniai derina verslo sprendimus ir žurnalistiką. Taip pat už kilnią spaudos misiją, kai žurnalistikos idealai nenustumti į antraeilį planą ir sugrąžintas seniai visų užmirštas laikraštinis žanras – feljetonas.
Išties, kai ,,Alio, Raseiniams“ pradėjo vadovauti P. Sendrauskas, iš esmės pasikeitė ne tik savaitraščio veidas, bet ir jo turinys. Suprantama, jog tokias permainas greitai įvertino ir,,Alio, Raseinių“skaitytojai. Šiandien savaitraščio tiražas – septyni tūkstančiai.

2 Komentarai

  1. Sveikinu

    2011 - 05 -13 10:05

    Sveikinu Gerb. Redaktorių už ištikimybę profesijai ir tiesai, kruopštų ir sąžiningą darbą apdovanotą “Gintariniu parkeriu”. Tiesos vardan noriu paklausti kur dingo vakar šiame puslapyje išspausdintas straipsnis “Pasveikinta ilgaamžė”, aprašančiame kaip visi trys valdžios atstovai pasveikino šimtametę ariogalietę. Gerb. meras viešai deklaravo, kad būriais sveikinti nevažiuos ir garbingų jubiliatų bei jų artimųjų nevargins. Nuotraukoje penki sveikintojai !!!

  2. Skaitytojui

    2011 - 05 -13 13:12

    Straipsnis “Pasveikinta ilgaamžė” yra patalpintas skyriuje ŽMONĖS (žr. antraštes).