2018 gegužės
20
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Respublikinio konkurso laureatai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo ketvirtajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai“. Rengdamiesi konkursui mokiniai plačiau domėjosi Lietuvos architektūros stiliais, kūrybiškai pažvelgė į garsius šalies ir regiono architektūros objektus, sužinojo jų raidos istorijas, įvairiomis meninės raiškos priemonėmis kūrė originalias statinių interpretacijas.
  Konkursui piešiniai atkeliavo iš visos Lietuvos: Alytaus, Biržų, Ignalinos, Kaišiadorių, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Lentvario, Marijampolės, Naujosios Akmenės, Palangos, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Raseinių, Vilniaus, Vievio, Zarasų ir kt. Šiemet piešinius vertino kompetentinga komisija, ją sudarė 4 žymūs dailininkai, dailės mokytoja metodininkė, socialinių mokslų daktaras, architektas. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – darbo temos originalumas ir kūrybiškumas.
  Sėkmingiausiai konkurse pasirodė dailės studijos jaunieji kūrėjai Justinas Mižutavičius ir Vanesa Gudžiūnaitė. Justinas už piešinį „Burbiškio dvaras“ 9–11 metų amžiaus grupėje laimėjo III vietą, o Vanesai už piešinį „Kalvarijos bažnytėlė“  įteikta padėka už kūrybiškumą.
  Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai respublikiniuose konkursuose nelieka nepastebėti. Jauniesiems dailininkams linkime ir toliau kurti, tobulėti ir dalyvauti dar ne viename respublikiniame piešinių konkurse.
  Dalia Rapalytė, dailės studijos vadovė

  Komentarų nėra