2018 birželio
23
Šeštadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Respublikinio konkurso laureatės

  Siųsti Versija spausdinimui

  Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2017“ organizuotas siekiant, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius. Šiemet konkurso organizatoriai kvietė ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikus domėtis migruojančiais paukščiais, pažvelgti į juos menininkų akimis. Pateikti 735 piešiniai ir 40 nuotraukų Lietuvos ir net Anglijos (Liverpulio) vaikų. Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo konkurse.
  Kompetentingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir trys raseiniškės – mažosios piešėjos Agnieška Aukštakytė, Astrėja Vaitkevičiūtė ir Margarita Griciūtė. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo pirmąsias vietas. Agnieškai ir Astrėjai tai jau ne pirmieji diplomai respublikiniuose piešinių konkursuose, o penkiametės Margaritos – pirmasis laimėjimas.
  Konkurso organizatoriai dėkojo laureatams už originalius tematiką atitinkančius darbus, laimėtojams įteikė diplomus ir dovanėles, visiems menininkams linkėjo ir toliau kurti bei dalyvauti respublikiniuose konkursuose.
  Esame dėkingi rūpestingiems A.Aukštakytės tėveliams, kurie padėjo laureatėms nuvykti į diplomų įteikimo šventę Kėdainiuose. Visi vaikai kuria gražesnį, spalvingesnį, linksmesnį pasaulį, kuris džiugina ir džiugins ne tik juos, bet ir aplinkinius.
  Dalia Rapalytė,
  Raseinių rajono kultūros centro dailės
  studijos vadovė

  Komentarų nėra