Rudens sporto šventė Kalnų kvartalo bendruomenėje

Siųsti Versija spausdinimui

Tradicinė rudens sporto šventė sukvietė Kalnų kvartalo kaimynus ir kitus bendruomenės narius.  Sporto entuziastai turėjo galimybę dalyvauti krepšinio, smiginio, pasagos ir veltinio metimo, šaškių ir komandinio žaidimo rungtyse. Rungtis organizavo bendruomenės narys Gediminas Poška ir nuolatinis bendruomenės sporto švenčių treneris Matas Skamarakas. Šventės programa perduota vesti mielai bendruomenės viešniai – Sandrai Maslauskienei.
Pirmieji startavo krepšinio mėgėjai. Taikliausi šioje rungtyje pasirodė vyrai. Taikliausia ranka pasižymėjo E.Striūga. Smiginio rungtyje pergale džiaugėsi nuolatinis bendruomenės kulinaras Aleksėjus Lukauskas. Pasagos metimo rungtyje pirmą vietą iškovojo ir nustebusi džiaugėsi bendruomenės pirmininkė V.Čirvinskienė. Veltinio metimo rungtyje varžėsi dviejų pogrupių dalyviai – vyrai ir moterys. Vyrų pogrupyje toliausiai batą numetė H.Karašauskas, o moterų – L.Lukauskienė.  Šaškių rungtyje aktyviausi buvo jaunieji bendruomenės nariai. Jaunimas labai noriai ir įnirtingai kovėsi dėl prizo. Mažiausieji taip pat neliko be prizų, visi buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis. Taip pat per visą šventę vaikai galėjo džiaugtis pripučiamo batuto pramoga.
Šių metų sporto šventės naujovė – komandinis žaidimas. Rungties  rezultatas, t. y. laikas, priklausė nuo kiekvieno komandos dalyvio įsiklausymo ir tarpusavio bendravimo. Pirmoji susirungė komanda pavadinimu „Statyba“. Rezultatas, pasak trenerio M.Skamarako, buvo tikrai neblogas. Antroji panorusi susirungti komanda pasivadino „Damomis“. Šešių moterų komanda skeptiškai vertino savo jėgas, bet sužinojusi rezultatą nenustygo vietoje iš džiaugsmo. Ir tai buvo net geresnis rezultatas nei „Statybos“ komandos. Galiausiai azarto pagauta susirungė trečioji jungtinė komanda. Ją sudarė net 12 narių. Buvo pasiektas pats geriausias rungties laikas. Visi bendruomenės nariai vieningai džiaugėsi rezultatu, nes tik vieningoje bendrystėje galima pasiekti gerų rezultatų.
Per šventę bendruomenės pirmininkė padėkojo Kalnų kvartalo bendruomenės nariams už  pagalbą įkuriant ir toliau puoselėjant bendruomenės parką. Šiemet parke virš stalų jau pastatytas stogas, jis šventėje labai gelbėjo nuo retkarčiais pliaupiančio rudeninio lietaus. Taip pat per visą šventę grojo muzika, ją leido per mobilią kolonėlę, kurią neseniai įsigijo bendruomenė.
Po rungčių visi jėgas atgavo tradiciškai ragaudami skanios ant laužo virtos žuvienės. Toliau vyko pašnekesiai prie stalo, vėliau jie persikėlė prie laužo ir su gera nuotaika palydėjo vasarą.
Simona Šilinskienė

Komentarų nėra