2020 balandžio
5
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Rudens šventėje susitiko Pagojukų seniūnijos bendruomenės

  Siųsti Versija spausdinimui

  Pagojukų seniūnijoje jau daug metų gyvuoja tradicija visoms seniūnijos bendruomenėms susirinkti ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, pasididžiuoti užaugintu ir nurinktu derliumi. Šiais metais šventė vyko svetingoje Skirmantiškės kaimo bendruomenėje. Visos penkios Pagojukų seniūnijos bendruomenės atsivežė gausybę pačių užaugintų gėrybių. Šventės neaplenkė ir svečiai: Seimo narė Vida Ačienė, rajono meras Andrius Bautronis, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, rajono Tarybos narys Jonas Vazgys, Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė.
  Po seniūno Antano Valantino ir svečių sveikinimo žodžių šventės dalyviai klausėsi  Gėluvos moterų vokalinio ansamblio „Gėluvos gaida“ atliekamų dainų.
  Kaip ir kasmet, buvo apdovanoti gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkai, tik šiais metais sveikinome vyriausius bendruomenių narius, kurie savo darbštumu ir grožio puoselėjimu yra išskirtiniai pavyzdžiai ne vienai jaunai šeimai: Janiną Zeliovienę, Eleną ir Bronislovą Stoškius, Jadvygą Andrikienę ir Nataliją Meškauskienę.
  Taip pat buvo pasveikintos jubiliatės: Skirmantiškės seniūnaitijos seniūnaitė Kristina Teišerskienė ir Akstinų kaimo bendruomenės pirmininkė Zita Baltrušaitienė. Padėkos dovanos įteiktos bendruomenių pirmininkams, pasveikinti šventėje koncertavę kolektyvai: Gėluvos moterų vokalinis ansamblis „Gėluvos gaida“ ir jo vadovė Rita Andriuškevičienė, Kaulakių mėgėjų meno kolektyvai ir jų vadovas Valdas Paulauskas bei Kaulakių vokalinė instrumentinė grupė „Retro“ ir vadovas Kęstutis Klikna.
  Už tai, kad vaišių stalas buvo gausus ir kad galėjome suktis šokio ratelyje skambant grupės „Retro“ atliekamai muzikai, dėkojame Raseinių rajono savivaldybei (ji skiria lėšų kultūriniams renginiams organizuoti) ir visoms Pagojukų seniūnijos bendruomenėms.
  Iki susitikimo kitais metais Akstinų kaimo bendruomenėje!
  Kęstutis Klikna, RRKC Kaulakiuose
  Kultūrinių renginių organizatorius

  Komentarų nėra