Ruduo atėjo į žemę, bet ne į širdį

Siųsti Versija spausdinimui

Diena sukosi rudens darbų virtinėje, vakaras prašėsi pailsinti pavargusias rankas, apsunkusį kūną. Ir kai atrodė, kad dienos darbų ryšulėlis jau suskaičiuotas, vieni verėduviškiai ilsėjosi po nesibaigiančių rudens darbų, kiti skubėjo į bendruomenės namus: norėjosi pabūti su bendraminčiais, išlaisvinti savo mintis, paklausyti skambios dainos, eilėraščio posmų.
Gražių ir įsimintinų akimirkų susirinkusiesiems į Verėduvos bendruomenės namus padovanojo Ariogalos literatų grupės nariai R. ir A.Kišonai, Ariogalos bendruomenės muzikos ansamblis (vad. A.Judeckienė). Klausantis literatūrinių posmų, ansamblio atliekamų ir savitumu išsiskiriančių dainų (daugelio tekstų autorė ansamblio narė P.Stankienė), šeiminio J. ir A.Ragaliauskų darnaus dueto širdyje buvo gera ir ramu. Salėje vyravo ypatinga, nepakartojama nuotaika.
Turiningai praleistas vakaras suteikė lengvumo pojūtį, paliko gerų prisiminimų, papildė naują dieną didžiule vertybe – vidine ramybe ir harmonija. Melodija tarsi vilties šviesa, apšviečianti visų mūsų gyvenimus, pakylėjo, džiugino, o posmai laimino mūsų dienas: linksmas ar liūdnas, bet pilnas naujų atradimų.
Danutė Zaksienė

Komentarų nėra