2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Rugsėjo aidas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą vėl išgyvename kartu su savo vaikais ir anūkais. Kaip ir kiekvienais metais, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicinį renginį „Rugsėjo aidas“.
  Rugsėjo 3-iąją Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos aktų salėje susirinko daugiau kaip 250 Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentų ir mokytojų senjorų. Šventinį renginį pradėjo lopšelio-darželio „Liepaitė“ vaikučiai ir jų vadovė Ilona Lukošiūtė. Pagerbti šventės dalyvių atvyko Savivaldybės meras Algirdas Gricius, pavaduotoja Gitana Rašimienė, Tarybos narė Ona Babonienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė bei vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. Svečiai pasidžiaugė tokiu gausiu būriu dalyvių, jų noru mokytis.
  Šio renginio tradicinis akcentas yra „Pagarbos mokytojui pamoka“, kurią vedė Arnas Zmitra, jaunasis pedagogas, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius. Jis dalijosi savo pedagoginio darbo patirtimi, su pagarba ir dėkingumu pristatė vieną iš savo autoritetų, paskatinusių jį pedagoginei veiklai, habilituotą mokslų daktarę prof. Viliją Targamadzę. Profesorės manymu, mokytojo profesija visada buvo ir turi būti prestižinė, nes ji susijusi su didžiule atsakomybe ugdant mokinių vertybines nuostatas.
  Ilgametis Raseinių TAU dekanas Antanas Norkus ir prodekanė Sofija Šneiderienė visiems linkėjo sveikatos ir sėkmingų, įdomių studijų. Senjorai ir šventės svečiai turėjo galimybę pasikalbėti prie kavos puodelio, susipažinti, aptarti artėjančius staigmenų kupinus mokslo metus. Renginio kulminacija tapo nuotaikingas solistės Dianos Tiškovaitės koncertas.
  Jau ketvirti metai, kai Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba vykdė pilietinę iniciatyvą „Padovanok mokytojui senjorui knygą“. Joje aktyviai dalyvavo ir knygas dovanojo rajono įstaigos, pavieniai asmenys. Visiems dovanojusiems ir nauja knyga sušildžiusiems mokytojų senjorų sielas nuoširdžiai dėkojame už gerumą ir pilietiškumą. Knygos ir margaspalviai kardeliai papuošė mokytojų senjorų rankas, o akys sužibo džiaugsmu ir dėkingumu. Raseinių TAU studentai buvo apdovanoti simboliniu įvadu į Sveikatos ir saviraiškos studijų programą – bukletu apie sveikatą.
  Kiekvienas renginio dalyvis jautėsi reikalingas, keliavo namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir nusiteikęs naujiems mokslo metams.
  Nijolė Vežbavičienė,
  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos
  metodininkė

  Komentarų nėra