2019 lapkričio
20
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Saugaus eismo diena su šokėjais

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 6 d. Raseinių Neringos šokių studijos šokėjai su vadove Neringa Šlopšniene vyko į šokių festivalį Lenkijoje ,,Baltic Amber Seinai 2019“. Jiems palinkėjome smagios, saugios kelionės ir grįžti su prizais.
  Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė priminė saugaus eismo taisykles ne tik šokėjams, bet ir jų tėveliams bei Mirklių kaimo bendruomenės nariams, pravedė viktoriną. Taip paminėta balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ ir rūpinasi, kad vaikučiai būtų saugūs. Norint būti saugiems, pirmiausia reikia visur ir visada laikytis saugaus eismo taisyklių. Bendruomenės pirmininkė priminė, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones, išdalijo šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus ir kitas priemones. Taip užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyktų į festivalį ir grįžtų į namus.
  Ir iš tiesų jie grįžo ne tik saugiai, bet ir laimingi užėmę aukštas vietas:  1 gr. – antra vieta šokių grupei ,,Kake Make“ ir trečia vieta grupei ,,Street dance“, 2 gr. – antra vieta grupei ,,After school“,  3 gr. – antra vieta grupei ,,Virusas“ iš Raseinių rajono. Šiluvos  I–II kl. gimnazisčių grupė ,,Construction“ laimėjo trečią vietą. Palinkėjome šokėjams sėkmės ir kituose festivaliuose.
  Gražina Andraitienė,
  Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra