Saugaus eismo renginys Biliūnuose

Siųsti Versija spausdinimui

Pasaulinę žuvusių eismo įvykiuose atminimo dieną biliūniškiai suorganizavo susitikimą su Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnais Giedre Deveikiene ir Dariumi Jonaičiu.
Šios atmintinos dienos pagrindinis tikslas – solidarumo išreiškimas bei eismo įvykiuose savo šeimos narių, draugų, pažįstamų netektis išgyvenančių žmonių palaikymas. Pareigūnai kvietė transporto priemonių vairuotojus ir pėsčiuosius susimąstyti apie savo ir kitų saugumą keliuose, atkreipė dėmesį į tragišką eismo įvykį mūsų rajone, kuris įvyko tamsiuoju paros metu ir dėl atšvaitų neturėjimo baigėsi pėsčiojo žūtimi. Prisiminėme kelių eismo taisykles, atkreipdami dėmesį į nuo lapkričio 1 d. įsigaliojusius pakeitimus, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones. Svečiai pasidalino vertinga informacija apie suaktyvėjusius sukčiavimo būdus, kitas nusikalstamas veikas, saugios kaimynystės svarbą.
Kadangi policijos pareigūnai dažnai dalyvauja bendruomenės renginiuose, tai susitikimo metu vyko draugiškas, betarpiškas tarpusavio bendravimas. Biliūniškiai uždavė nemažai klausimų, analizavo įvairias gyvenimo situacijas.
Vilma Račkauskienė,
bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra