2020 balandžio
2
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šauniai pradėtas naujas sportinių šokių sezonas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Jau dvidešimt penktą kartą pirmą spalio savaitgalį Garliavos sporto ir kultūros centre vykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė – 2019“ buvo itin sėkmingos Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokėjams. Jauki ir šilta salė, solidi vertinimo komisija vertė susikaupti ir visiems varžybų dalyviams parodyti savo meistriškumą. Abi varžybų dienas dalyvavo per 600 porų iš 10 pasaulio valstybių, o jas vertino 21 užsienio arbitras iš 15 šalių ir 30 arbitrų iš Lietuvos. Varžybų globėja buvo Kauno miesto savivaldybė, o rėmėja – Kauno rajono savivaldybė.
  Jaunimo ir suaugusiųjų B klasės grupėje nenugalimi buvo Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė. Lotynų Amerikos šokių programoje varžėsi 13 porų, o klasikinių šokių – 9 poros, abiejose programose arbitrai jiems skyrė pirmąją vietą. Pasaulio reitingo varžybose tarp 29 aukščiausios klasės duetų iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių Domantas ir Ieva užėmė aukštą 7 vietą.
  Jaunių II E6 klasėje įveikę atrankinį turą ir patekę į finalą tarp 13 dalyvavusių porų Dovydas Dabašinskas ir Gabija Milašauskytė užėmė 6 vietą.
  Labai sėkmingai pirmose šio sezono varžybose pasirodė vaikų grupės šokėjai Martynas Minkevičius ir Rugilė Bartkutė. Tarp 21 dalyvavusios poros užimta antroji vieta.
  Pasaulio reitingo jaunimo ir suaugusiųjų grupės finalininkai džiaugėsi firmos „Bauer“ dovanomis, o vaikų grupės šokėjai buvo apdovanoti taurėmis ir saldžiomis UAB „Naujasis Nevėžis“ ir AB „Kauno grūdai“ dovanomis.

  Liudmila Bankauskienė,
  mokytoja

  Komentarų nėra