Savait?s sporto ?vykiai

Versija spausdinimui

Rajono vyr? krepinio pirmenyb?s

Suaistos tre?iosios B lygos atkrintamosios varybos tarp iluvos Danspino-2 ir Naftrus aiginio komand?. Por? nugal?tojais tapo Danspinas-2 ir aiginys, kurie jau ir pusfinalyje suaid? pirm?sias varybas. Poros Klevas Danspinas-2 visos rungtyn?s buvo lygios,
tik pabaigoje Danspino-2 aid?jai ?gijo keli? tak? persvar? ir laim?jo svarbias rungtynes rezultatu 68:62. Kitame pusfinalyje didel?s ?tampos nebuvo Lukn?-1 ?veik? aigin? 84:65. Gegu?s 4 d. nuo 18 val. vyks i? por? antrieji susitikimai.

Lietuvos veteran? krepinio lygos varybos

Raseini? Karpyn?s veteran? krepinio komanda suaid? paskutini?sias reguliariojo sezono rungtynes. Jos varovais buvo Panev?io aibas-Alaus m?g?jai-2 krepininkai. Nervingose ir atkakliose rungtyn?se m?s? krepininkai palau? varovus rungtyni? pabaigoje ir ikovojo pergal? rezultatu 73:69.

Rajono vyr? sal?s futbolo pirmenyb?s

Pasibaig? 2012 met? rajono vyr? sal?s futbolo pirmenyb?s. Pra?jus? savaitgal? Ariogaloje vyko paskutinieji du susitikimai d?l 3-4 ir 1-2 viet?. D?l prizin?s 3 vietos susikov? Ariogalos Dubysa ir Raseini? Policija. Po pirmojo k?linio buvo lygu 2:2. ?tampos netr?ko ir antrame k?linyje,
ta?iau palaipsniui iryk?jo Dubysos aid?j? pranaumas, geresnis bendras fizinis pasirengimas ir jie laim?jo principin? dvikov? d?l bronzos rezultatu 7:3. Panaus scenarijus vyko ir rungtyn?se tarp Danspinoir Vienyb?s-1 komand?. Po pirmo rezultatyvaus k?linio buvo lygu 5:5. Antrame k?linyje Vienyb?-1 komandos aid?jams labiau nei j? varovams pasireik? nuovargis atsargini? aid?j? suoleliu jie neprilygo Danspinui, pasipyl? klaidos ir Danspinas ikovojo ?tikinam? pergal? rezultatu 11:6, kartu tapdamas 2012 met? rajono sal?s futbolo ?empionu. Nugal?toj? komandoje aid? A. Afanasjevas, M. Bertulis, A. karnulis, T. Gruas, Rimas Artikis, Ram?nas Artikis, A. Matulevi?ius, D. Irkmonas, R. Dockevi?ius, V. Judeikis, M. Gailius. Taur?mis apdovanoti ir naudingiausias bei rezultatyviausias pirmenybi? aid?jai. Naudingiausiu pripaintas Ram?nas Artikis (Danspinas), rezultatyviausiu pirmenybi? aid?ju tapo Aivaras Tervidis (Vienyb?-1). Pad?komis u teis?javim? pirmenyb?ms apdovanoti E. Virilas ir R. Digrys.

Rajono vyr? atviros sal?s tinklinio pirmenyb?s

Pasibaig? ir sal?s tinklinio kovos. Varybose d?l 34 viet? tarp Ilgii? ir Kelm?s tinklinink? ?temptos kovos nebuvo Ilgii? vyrai ?veik? savo varovus i kaimynin?s Kelm?s rezultatu 3:0 ir tapo tre?iaisiais pirmenybi? prizininkais. Kovoje d?l rajono ?empion? titulo tarp Vidukl?s ir RKKSC-
95 komand? galutinis rezultatas taip pat 3:0, ta?iau ?ia kova vyko takas ? tak?. Tik vis? set? pabaigose geriau suaisdavo jaunieji RKKSC-95 tinklininkai, kurie ir tapo 2012 m. rajono ?empionais. Tai Arlandas Montvydas, Ignas Sutkevi?ius, Remigijus Vitkus, Aurimas Dyglys, Karolis Lembutis, Vytautas Merkliopas, Rokas Gailius, Donatas Liaudenskas ir treneris Antanas Lukoius. Naudingiausi komand? aid?jai Ugnius ileris (Ilgiiai), Arminas Beiys (Vidukl?), Remigijus Vitkus (RKKSC-95). Pad?ka apdovanotas pirmenybi? vyr. teis?jas Nerijus Marcinkus.

Gintautas Bal?aitis

Mes ?empionai

2012 m. balandio 29 d. ilgai prisimins Vidukl?s krepinio fanai. Krepinio komanda Vidukel? bei pilnas autobusas sirgali? vyko ? K?dainius aisti finalines Ma? miesteli? krepinio lygos Centro provincijos rungtynes. Finale teko kovoti su K?daini? Auridos krepininkais. Rungtynes komandos prad?jo su jauduliu, nepataik? i po krepio, po pirmo k?linuko Vidukel? pirmavo 11:8. Antrame k?linyje Vidukl?s komanda atsigavo pirmoji ir 13-t? aidimo minut? po T. Beiio dvitakio ?gijo deimties tak? pranaum? 20:10. Persvar?, tiesa, kiek trapesn? (31:27), viduklikiai ilaik? iki ilgosios pertraukos. Tre?iame ketvirtyje Vidukel? tvirtai pa?m? rungtyni? vadias ? savo rankas ir iki lemiamo ketvir?io dar labiau atitolo 49:35. Paskutiniajame k?linuke suaidus daugiau nei minut?, po T. Banio dvitakio Vidukl?s komanda prad?jo triukinti varovus (56:35).
35-t? minut? T. Banys nubaustas nesportine praanga D. Brigadierius pataik? du baud? metimus, prid?jo dvitak? ir skirtumas suma?jo iki 46:58. Likus 2.15 min., N. Moisas dvitakiu dar labiau priartino Aurid? 48:58, likus 1.06 minutei, E. Dauka sumaino deficit? iki devyni? tak?, bet per likus? laik? D. Baukys Viduklei peln? paskutiniuosius takus ir Centro provincijos auks? ikovojo Vidukel?s komanda! Takus Vidukelei peln?: A. ebelskis (17), T. Banys (14), T. Beiys (11), D. Blinkus, E. Baukys (po 4), T. Totulis, D. Naruevi?ius (po 3), D. Baukys, A. Liatukas (po 2), R. Baltruaitis, G. A?as (0). Komandos aid?jai buvo apdovanoti taure, medaliais. Rezultatyviausiu vis? pirmenybi? aid?ju tapo T. Beiys, daugiausiai rezultatyvi? perdavim? atliko D. Baukys. Finalini? varyb? pertraukos metu surengt? baud? metimo konkurs? laim?jo D. Blinkus.Rungtyn?se d?l tre?ios vietos Ariogalos Dairena 83-44 ?veik? Akademijos (Kauno r.) krepininkus. Krepinio komanda Vidukel? d?koja sirgaliams u puik? palaikym?, rajono Tarybos nariui A. Mieliniui bei V. Macijauskui u suorganizuot? bei paremt? kelion?. Gegu?s 12-13 d.
Prienuose Vidukel? dalyvaus finalin?se Lietuvos ma? miesteli? krepinio lygos varybose, kur susitiks su Balbierikio (Prien? r.), Paj?rio J?ros (ilal?s r.), Upali? (Utenos r.) krepininkais.

Donatas Baukys

iauliuose vyko Lietuvos Respublikos jauni? laisv?j? imtyni? pirmenyb?s, kuriose dalyvavo Raseini? sporto centro imtynininkai. Svorio kategorijoje iki 54 kg nugal?tojo vard? ikovojo Andrius ekas, kuris kartu su Lietuvos rinktine liepos m?nes? startuos Europos ?empionate ir, jei leis finansin?s galimyb?s, rugpj??io m?nes? dalyvaus Pasaulio ?empionate. Ikart po varyb? Andrius ivyko ? Dagestan? (Rusija), ? mokymo-treniruo?i? stovykl? ruotis iems ?empionatams. Antr? viet? ikovojo Gvidas Narmontas (46 kg), tre?i?sias Domantas Pauliu?enko (63 kg) ir Justinas Eimutavi?ius (84 kg).