2019 gruodžio
8
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Liepos 22–26 d. vyko jau antroji Šeimų dienos stovykla Užkalniuose. Su vaikais dirbo socialinė darbuotoja Lina Andrulienė ir užimtumo specialistė Loreta Šimaitienė. Džiaugiamės, kad stovyklos veikloje dalyvavo ir mamos, ypač aktyvi buvo Rasa Zubrickienė, ji nepraleido nė vienos dienos.
  Kasryt kaimo vaikus į bendruomenės namų patalpas atviliodavo malonus ruošiamų pusryčių kvapas. Pasistiprinę jaunieji stovyklautojai užsiimdavo širdžiai miela veikla – komandiniais žaidimais naujai įrengtame Užkalnių sporto komplekse, kūrybiniais darbeliais, mokėsi gražiai tarpusavyje bendrauti, valdyti neigiamas emocijas.
  Stovyklaudami prisiminėme jau įvaldytas technikas – piešimą smėliu, spalvingąjį smiginį, taip pat mokėmės naujų dalykų – gaminti papuošalus, siūti lėles. Esame labai dėkingi mamai Linai Radžienei, išmokiusiai lėlių siuvimo meno.
  Stovyklautojai už skanų maistą dėkoja Žydrūno Vitkausko kavinės kolektyvui.
  Ypatinga padėka buvo skirta Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui Gitanui Kybartui,  globojusiam šį projektą. Vaikai savo dėkingumą išreiškė piešiniais ir pačiais gražiausiais žodžiais.
  Šeimų dienos stovykla Užkalniuose vyko pagal projekto „Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016–2019 m. Rasei­nių r.“
  programą ir buvo finansuojama ESFA.
  Loreta Šimaitienė

  Komentarų nėra