Sėkmingas raseiniškių startas

Siųsti Versija spausdinimui

Gruodžio 3 dieną Klaipėdoje vyko 2011 – 2012 metų 7-osios Lietuvos taurės 1-ojo etapo Cj ir Dj grupių badmintono varžybos. Iš viso turnyre dalyvavo 84 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Šakių, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių ir Raseinių.    Raseiniams atstovavo Raseinių KKSC ir Raseinių badmintono klubo vienuolika sportininkų: Karolina Jankauskaitė, Rosita Plauškaitė, Milda Butkutė, Aidas ir Nedas Taučai, Domantas Gaidjurgis, Kristupas Trakšelis, Lukas Puišys, Deivydas Mačianskas, Gytis Valaitis ir Karolis Eimutaitis. Sėkmingiausiai žaidė Karolis Eimutaitis ir Gytis Valaitis.

Dj grupėje Gytis Valaitis vaikinų vieneto varžybose iš trisdešimt penkių dalyvių iškovojo 2-ąją vietą. Gaila, kad Gyčiui ir Lukui truputį pritrūko jėgų vaikinų dvejeto varžybose. Jie iš 15 porų liko ketvirti, nes tik po trijų setų kovos ir  pusfinalyje, ir dėl trečiosios vietos
pralaimėjo varžovams iš Kelmės. Karolis Eimutaitis Cj grupėje vaikinų dvejeto varžybose poroje su Šakių sportininku Jonu Malinausku iškovojo 1-ąją vietą, o vieneto varžybose iš dvidešimties dalyvių iškovojo 3-ąją vietą.