Senus metus palydint

Siųsti Versija spausdinimui

Žvarbią žiemos popietę į Vosiliškio kaimo bendruomenės namus vėl rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai ir svečiai. Vaikų laukė susitikimas su Kalėdų Seneliu. Mažieji laiko neleido veltui. Kartu su tėveliais noriai žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dainavo ir nekantriai laukė Senelio. Net mažiausi šventės dalyviai džiaugėsi Kalėdų Seneliu, deklamavo eilėraštukus, kartu su žiūrovais žaidė žaidimus, minė mįsles.
Popietę pagyvino Pašušvio kultūros namų meno mėgėjų kolektyvo „Savi“ suvaidinta V.Bladykaitės komedija „Nuoma ir trys kiaušiniai“. Turėjome galimybę ne tik stebėti nuotaikingą spektaklį, bet ir įminti mįslę, susijusią su spektaklio turiniu. Artistų kūrybiškumas, nuoširdus vaidmenų perteikimas atitraukė žiūrovus nuo kasdienių rūpesčių ir dovanojo gerą nuotaiką.
Po spektaklio vyko vakaronė „Pabūkim kartu“. Visi dalyviai galėjo nuoširdžiai pabendrauti su artistais, svečiais, pasidalyti įspūdžiais, mintimis ir ateities lūkesčiais, paragauti Vidos šventinių patiekalų ir linksmai praleisti laiką.
Buvimas kartu, pokalbiai, diskusijos prie arbatos ar kavos puodelio sustiprino nuoširdžius bendruomenių ryšius. Ačiū Kalėdų Seneliui, kad aplankė vaikučius, o artistams už nuostabų spektaklį ir kartu praleistą laiką. Tai puiki kaimynų dovana vosiliškiečiams.
Vanda Liutinskienė,
Vosiliškio kaimo bendruomenės tarybos narė

Komentarų nėra