2019 gruodžio
9
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Siaučianti pūga šiluviškių nesustabdė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sausio 25 d. vakarop, siaučiant pūgai, Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko pas kaimynus į Šaukoto (Radviliškio r.) kultūros namus parodyti E.Untulio spektaklio „Čerauninkės eksperiments“. O kaipgi kitaip, negi galima apvilti žiūrovus…
  Šaukotiškių taip pat neišgąsdino pūga. Jų susirinko pilna salė! Dėkojame Šaukoto kultūros namų organizatorei už puikų priėmimą, už šiltą arbatą ir labai nuoširdžius žiūrovus. Smagu, kai turime tokius kaimynus ir su jais bendradarbiaujame: keičiamės meninėmis programomis, gerąja patirtimi. Susitarėme, kad rudenį per renginių ciklo „Šiluvos devyndienis“ teatrų festivalį šaukotiškių teatras parodys savo naują pastatymą.
  Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono kultūros centro vadovams už suteiktą galimybę vykdyti kultūrinius mainus. Taip pat dėkojame mūsų šauniajam vairuotojui Stasiui. Nuoširdžiai ačiū visam mėgėjų teatro „Cinkelis“ kolektyvui. Linkiu ir toliau garsinti Šiluvos ir Raseinių rajono kultūros centro vardą Lietuvoje, išlikti pasišventusiems teatrui, dovanoti žiūrovams gerą nuotaiką ir gražias akimirkas.
  Birutė Greicienė,
  „Cinkelio“ vadovė

  Komentarų nėra