2019 kovo
27
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šiltas draugų susitikimas pamaryje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Šiais metais pirmoji Raseinių rajono kurčiųjų edukacinė kelionė „Auksinių rankų kūriniai“ vedė į Klaipėdą. Ši išvyka buvo ilgai brandinta, kruopščiai apgalvota. Pasiilgome gerų draugų. Norėjosi pirmą kartą šiais metais pažvelgti į Baltijos jūrą, pamatyti, kiek smėlio per audras pasiglemžė bangos, ir, žinoma, aplankyti Klaipėdos kurčiuosius. Pirmininkė Genutė Eidukevičienė susitarė su Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centro direktore Nijole Kaminskiene dėl datos ir dėl auksinių rankų kūrinių parodėlės.
  Oras kelionei pasitaikė ne itin geras, bet planų atsisakyti neketinome. Nuvykę į Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centrą maloniai nustebome – mūsų laukė iš Klaipėdos rajono susirinkę kurtieji. Netrukus buvome pakviesti į edukacinį užsiėmimą – sodinome „draugystės“ juodųjų serbentų krūmus. Pasodinę ir palaistę krūmelius aptarėme jų priežiūrą. Po darbų mūsų pirmininkė Genutė juokavo, kad rudenį derliaus nuimti atvyks su 10 kibirų. Po edukacinio užsiėmimo atminimui nusifotografavome prie pasodintų serbentų.
  Vėliau džiaugėmės abiejų kolektyvų rankų darbų parodėle „Auksinių rankų kūriniai“. Malonu buvo akis paganyti į draugų, Klaipėdos kurčiųjų, nuostabius rankų darbo kūrinius. Vieną iš jų – direktorės N.Kaminskienės padovanotą vazą su sukurtomis gėlėmis – parsivežėme kaip mielą prisiminimą. Mūsų pirmininkė G.Eidukevičienė direktorei Nijolei padovanojo savo rankomis originaliai pasiūtą prijuostę ir segę, kad mūsų draugystę laikytų prie širdies.
  Galiausiai buvo organizuotas mokymas, kaip ruošti svečių stalą, ir neformalus bendravimas prie švediško stalo. Žinoma, neapsieita ir be įvairiausių žaidimų.
  Atsisveikindama mūsų pirmininkė Genutė tarė: „Mieli draugai, iki susitikimo rudenį Raseiniuose.“
  Nuskubėjome prie jūros. Ji mus sutiko nesvetingai – šaltu vėju ir nemažomis piktomis bangomis. Pasigrožėję didinga banguota Baltijos jūra ir pažadėję, kad būtinai vasarą ją dar aplankysime, pasukome namų link.
  Asta Jankauskaitė,
  Raseinių kurčiųjų draugijos narė

  Komentarų nėra