2019 gruodžio
9
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šiluva taps mažąja Lietuvos kultūros sostine

  Siųsti Versija spausdinimui

  Šiluvos miestelį žino dažnas Lietuvos gyventojas. Daugelis yra girdėję apie šioje vietovėje vykusius ir tebevykstančius stebuklus, iš Šiluvos kilusius talentingus žmones, čia tvyrančią ramybę, nuostabaus grožio vietoves. Netrukus miestelio vardas bus garsinimas dar kitaip – 2018-aisiais Šiluva taps mažąja Lietuvos kultūros sostine.

  Šiluvos miestelio atstovai saulėtą rugsėjo 16-tosios popietę vyko į Vilnių, kur jų laukė mažųjų Lietuvos kultūros sostinių pristatymai. Čia reikėjo ne tik reprezentuoti savo miestelį išskirtiniais valgiais, talentingų žmonių dirbiniais, dalijamąja medžiaga, bet ir meno kolektyvų pasirodymais. Šiluvos kultūros namų kolektyvai pademonstravo ne tik puikius šokių įgūdžius, bet ir dainingus bei darniai skambančius savo balsus. Kol meno kolektyvai rodė talentus, Šiluvos „Aušrinė“ mezgė naujas pažintis su gretimų regionų bendruomenėmis, pasakojo apie miestelio renginius ir projektus, ieškojo naujų idėjų ir dalijosi savo patirtimi. Renginio pabaigoje visi Šiluvos atstovai pritarė minčiai, kad tapti mažąja Lietuvos kultūros sostine – neeilinis įvykis, kuris dar labiau padės kurti gražų ir tvarkingą miestelį, draugišką ir vieningą bendruomenę.
  Įvykis, prasidėjęs nuo nedrąsių minčių, greitai peraugs į istorinį, atsakingą, reikšmingą reginį. Tikime, kad tai bus neįkainojama patirtis, padovanosianti daug nepakartojamų įspūdžių, leisianti dar labiau didžiuotis miesteliu ne tik šiluviškiams, bet ir visiems čia apsilankiusiems!

  Dovilė Stoškutė

  Komentarų nėra