Šiluvos kolektyvo koncertas

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ (vadovas Saulius Beniulis) lapkričio 29 d. kultūrinių renginių organizatorės Astos Grigaitienės kvietimu svečių teisėmis dalyvavo vokalinės muzikos festivalyje-konkurse „Zanavykų balsai“ Šakiuose. Po festivalio-konkurso kolektyvų pasirodymų, kol vertinimo komisija tarėsi, Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ koncertavo. Nustebino publikos smalsumas ir nuoširdus atliekamų dainų klausymas.
Šiluvos dainininkams, kol ruošėsi koncertui, teko išgirsti didelę dalį Šakių krašto kolektyvų dainų. Sužavėjo ne tik dainos, bet ir gražūs balsai, jų darna. Vokalinės grupės dainininkai susipažino su Gotlybiškių „Mamų ir dukrų kvartetu“, po apdovanojimų susipažino ir su dainininkais Vytautu ir Egle Juozapaičiais. Buvo malonu susitikti su folkloro ansamblio „Šakija“ vadove Virginija Snudaitiene, kurios kvietimu prieš dvejus metus dar visai jaunam kolektyvui teko koncertuoti Šakių kultūros centre.
Grupei „Ingrida ir draugai“, kaip gana jaunam kolektyvui, buvo didelė garbė dalyvauti vokalinės muzikos festivalyje-konkurse „Zanavykų balsai“.
Saulius Beniulis,
mėgėjų meno kolektyvo vadovas Šiluvoje

Komentarų nėra