2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šimtmečio eglutės įžiebimas Kalnujuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 11-osios pavakarę prie Kalnujų seniūnijos virte virė darbas: buvo statomos dekoracijos, dirbo apšvietėjai ir įgarsintojai. Patyliukais sėlino smalsūs vaikai, stabtelėdavo suaugusieji.
  Kai sutemos jau apgaubė tylų vakarą, staiga driokstelėjo muzikos garsai ir aikštėn įvirto įspūdinga atlikėjų grupė. Tai Karlsonas su draugais atvyko įžiebti Kalnujų kalėdinės eglutės. O kas vaikystėje nežiūrėdavo filmukų apie Karlsono ir Mažylio nuotykius, kur mažas, storas, su mažu propeleriu nugaroje ir mygtuku vietoj bambos vidutinio amžiaus vyras draugauja su aštuonmečiu ir labai mėgsta saldumynus! Įspūdingų formų teta su dulkių siurbliu, namų tvarkytoja-darkytoja Freken Bok, tingi lepūnėlė katytė Matilda ir Mažylis, kuris labai norėjo šuniuko… O kur dar nusikaltėliai Filė ir Rulė, vaiduokliai ir kitokie personažai! Atrodė, kad patekome į stebuklingą muzikinę pasaką. Atlikėjai sužavėjo ir vaikus, ir suaugusiuosius. Buvo ir Kalėdų Senelis su pilnu maišu saldainių, dalijo dovanėles ir klausėsi eilėraščių. Niekas neskubėjo namo, nes visų nosis kuteno gardžios sriubos kvapas. Ir kaip jos neparagausi, juk virė patys geriausi ,,pasaulio“ virėjai!
  Už šią nuostabią šventę dėkojame Raseinių kultūros centro kūrybinei grupei. Už pripildytą Kalėdų Senelio maišą ir apšviestą Kalnujų miestelio viešąją erdvę – ,,AUGA Raseiniai“ ir ,,KTG Agrar“. Už kvapnią gardžią sriubą – Paupio medžiotojų būreliui ir jų vadovui Petrui Užemeckui. Ačiū Kalnujų seniūnijos seniūnei Reginai Čepurnovienei už papuoštą eglę ir visiems visiems, mažiems ir dideliems, kurie atėjo į šventę. Lai ši nuostabi pasaka jus lydi per visas šventes!

  Laimutė Banienė,
  kultūrinių renginių organizatorė Kalnujuose

  Komentarų nėra