2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Širdis visada jauna

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 7 d. Ariogalos senjorai su didžiausiu malonumu rinkosi į kultūros namų salę – kultūrinių renginių organizatorės Rasa Sadauskienė ir Renata Aleksiejienė pakvietė į renginį „Širdis visada jauna“, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.
  Salė buvo pilnutėlė. Nuoširdų sveikinimo žodį senjorams tarė R.Aleksiejienė. Ji patarė niekada neliūdėti, kuo daugiau šokti, dainuoti ir linksmintis.
  Po oficialios kalbos vyko linksmoji dalis. Gruzdiškės mėgėjų teatras parodė V.Bladykaitės spektaklį „Ženteliai“ (rež. Inga Vasiliauskienė ir Regina Petrauskienė). Visus sužavėjo puiki mėgėjų aktorių vaidyba, jie labai stengėsi. Salėje aidėjo juokas, žiūrovai negailėjo plojimų. Spektaklyje aktoriai kritikavo tuos žentelius, kurie trokšta turtingų nuotakų.
  Taip pat mus linksmino ir Gruzdiškės kaimo kapela „Žara“ (vad. R.Petrauskienė), padainavo mūsų jaunystės dainas. Kai kurias dainas dainavome kartu su atvykusiais saviveiklininkais. Salėje linksmai sukosi poros ir rateliai, žmonės džiaugėsi ir šypsojosi.
  Šventė buvo puiki. Renginio pabaigoje organizatorės Rasa su Renata padėkojo svečiams ir įteikė gėlių. Mes, Ariogalos senjorai, nuoširdžiai dėkojame už mums skirtą dėmesį. Ačiū aktoriams ir dainininkams iš Gruzdiškės. Mums buvo linksma ir įdomu. Juk širdis visada jauna!
  Teresė Plisienė

  Komentarų nėra