Skambi gyvenimo daina su Agota ir Darata

[1]Atėjo ruduo į žemę, bet negalima leisti, kad jis užgožtų mūsų širdis. Tegul tai bus poilsis po įtemptų vasaros darbų, o gal ir įdomių kelionių, atostogų metas. Turime sustoti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalyti patirtimi, atsikvėpti, linksmai ir nuotaikingai pabendrauti su draugais, kaimynais.
Spalio 27 dieną, sekmadienio popietę, susirinko ariogališkiai į Ariogalos kultūros namus, kur laukė šmaikštuolės Darata (Rasa Sadauskienė) ir Agota (Renata Aleksiejienė), ansambliai „Versmė“, „Radasta“, asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ ansamblis, vadovaujamas Almos Judeckienės, Joanos ir Antano Ragaliauskų šeiminis duetas.
Darata pasidžiaugė, kad žmonės nepabūgo lietaus, atėjo su ja susitikti ir paklausyti, kaip ji, viena moteriškė, savo dukrą Agotą į mokslus leido. Agota ne iš kelmo spirta, mokslus baigė, kuria muziką, eiles, vadovauja „Versmės“, „Radastos“ ansambliams, baigia jau visą Lietuvą apvažiuoti. Visi galėjo paklausyti atsinaujinusio „Versmės“ ansamblio dainų. Tai ansamblis, kuriame dainuoja senjorai, mylintys dainą, norintys bendrauti ir džiuginti kitus. Skambėjo dainos „Versmė“, „Suviliojai“, „Mama, lauk“, „Vestuvės“ (žodžius parašė P.Stankienė, muziką sukūrė R.Aleksiejienė).
[2]Svajingus romansus atliko ansamblis „Radasta“. Tai labai šaunus, susidainavęs, nemažai kur apkeliavęs kolektyvas, daug savo laiko atidavęs dainai, kad toliau tobulėtų ir džiugintų žiūrovus. Visi susikaupę klausėsi romansų apie praėjusią vasarą, jūrą, susitikimus ir atsisveikinimus, meilę, ilgesį. Žiūrovai atsidėkojo gausiais plojimais ir šypsenomis – tai didžiausia padėka atlikėjams. Ansamblius pakeitęs šeiminis J. ir A.Ragaliauskų duetas padainavo dainą „Menu aš tas dienas“(vad. A.Judeckienė).
Popietėje dalyvavęs Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasidžiaugė, kad yra Ariogaloje daug dainuojančių, kuriančių, rašančių žmonių.
Už gerą nuotaiką dėkojame Daratai ir Agotai, dainininkams, muzikantams.
Petrutė Stankienė