2018 spalio
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Skirtingos kartos susirinko Ariogalos gimnazijoje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 30 d. Ariogalos gimnazijoje trečią kartą vyko „Kartų diena“ – tai Lietuvos mokyklų bendruomenių akcija, ja siekiama ateitį kurti atsižvelgiant į praeitį, t. y. suburti skirtingų kartų atstovus, skatinant šeimas puoselėti sveiko gyvenimo vertybes.
  Renginį pradėjo gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, jis pasidžiaugė susirinkusiais bendruomenės nariais. Vedėjos Viktorija Butvinskaitė ir Monika Jakaitytė sukūrė malonią šventės nuotaiką.
  Šventėje dalyvavo Bartkų, Banių, Jasukaičių, Kacucevičių, Žičkių, Venclovų, Stanevičių, Leskauskų, Gedgaudų šeimos. Šių šeimų atstovai atsinešė namuose gamintų patiekalų, juos pristatė, dalijosi darnios šeimos receptais, pasakojo apie sveiko gyvenimo puoselėjimą. Bendravimas, keitimasis žiniomis, patirtimi vyko prie bendro vaišių stalo. Džiugu buvo matyti šeimas, kartu dirbančias, sportuojančias, keliaujančias, nes taip leidžiant laisvalaikį palaikomi stiprūs ir artimi ryšiai.
  Dalyviai įsijungė į folklorinių šokių pynę, jai vadovavo direktoriaus pavaduotoja Marytė Kvietkuvienė, o mergaičių ansamblio ir jų mokytojos Evelinos Budrienės dainos šildė visų širdis.
  Už praktinį užsiėmimą „Pirmosios pagalbos suteikimas“ nuoširdžiai dėkojame Raseinių visuomenės sveikatos biuro specialistei Giedrei Vaidotienei ir direktorei Astai Montvydienei. Ačiū Simonai Bartkienei už ekologiškų žvakių gaminimo pamoką – tikimės, kad šeimos įgytus įgūdžius panaudos kurdamos šiltesnę ir jaukesnę aplinką namuose.

  Rima Draukšienė, Kristina Drumstienė,
  Ariogalos gimnazijos socialinės pedagogės

  Komentarų nėra