Socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vaikai ankstų šeštadienio rytą, atstovaudami Raseinių rajono vaikams, išvyko į pajūrį, kur prisijungė prie respublikinės socialinės akcijos – beveik 600 vaikų iš visos Lietuvos. Palanga nušvito ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo šypsenų. Dauguma vaikų pirmą kartą išvydo jūrą. Juos prie jūros tilto pasveikino šalies prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana.
Vaikai ne tik pamatė jūrą, joje maudėsi, bet ir kartu su savanoriais bei animatoriais smagiai mankštinosi, žaidė kamuoliu, čiuožinėjo batutu, mėgavosi putų šou, spalvino svajonių pilis. Laisvu laiku turėjome galimybę nemokamai aplankyti ir pamatyti Gintaro muziejaus ekspoziciją, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštą, botanikos parko oranžeriją.
Visi dalyviai buvo pavaišinti pasienietiška koše, o klausydami grupės „Mergaitės iš Majamio“ koncerto mėgavosi sūreliais ir ledais.
Prisimaudę jūroje, prisikaitinę saulutėje, prisipramogavę, pilnomis širdelėmis įspūdžių su daina vaikai grįžo į namus.
Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjai L.Laugalienei už pakvietimą, Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A.Spurgai už autobusą ir įsigytą vienodą išskirtinę atributiką – kepuraites ir Palangos merui Š.Vaitkui už galimybę įgyvendinti vaikų svajonę – pamatyti jūrą.
Rasa Stankuvienė,
socialinė pedagogė

Komentarų nėra