2019 spalio
17
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šokių studijos vasaros stovykla

  Siųsti Versija spausdinimui

  Pats gražiausias metų laikas – vasara – stovyklautojams, suvažiavusiems iš įvairių miestų, miestelių, prasidėjo tradicinėje Neringos šokių studijos stovykloje ,,Draugai“. Stovykla kaip ir prieš kelerius metus įsikūrė gražioje aplinkoje – kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“. Stovyklai vadovavo šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė ir Mirklių kaimo bendruomenės narė Aurelija Balčiūnienė. Stovykla tęsėsi penkias dienas, joje dalyvavo  7–15 m. amžiaus vaikai, suskirstyti į dvi amžiaus grupes.
  Stovyklos tikslas buvo mokyti vaikus bendrauti, prasmingai leisti laisvalaikį, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į jo istoriją. Vyko edukaciniai užsiėmimai, netradicinės sporto varžybos ir dar daug įvairių užsiėmimų.
  Vieną popietę į stovyklą atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė ir policijos bičiulis Amsis. Pareigūnė vaikučiams išdalijo balionus su policijos simbolika, parodė filmuotą medžiagą, kaip saugiai elgtis kelyje, prie vandens, kada ir kaip kviesti pagalbą, taip pat priminė Kelių eismo taisykles. Vėliau vaikai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį kelyje, gatvėje. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, tad bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė kartu su policijos atstove išdalijo atšvaitus ir kitas saugumą užtikrinančias priemones. Taip buvome garantuoti, kad stovykloje vaikučiai bus saugūs ir taip pat saugiai grįš į namus.
  Neringa Šlopšnienė,
  stovyklos vadovė

  Komentarų nėra