Sportas per savaitę

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Šių metų gegužės 8 dieną buvo sužaisti du pirmieji finaliniai susitikimai rajono „A“ krepšinio lygoje. Pirmosios į aikštelę išbėgo komandos, kovojančios dėl trečiosios vietos. Tai dvi labai pajėgios komandos: „Vidukelė“ ir „Joseda“. Susitikimas buvo labai įdomus. Kiek geriau pradžia susiklostė „Vidukelės“ komandai, kuri laimėjo pirmąjį kėlinuką minimalia persvara (21-20), bet į didžiąją pertrauką komandos išėjo jau minimalia persvara pirmaujant „Josedai“ (47-48). Trečiajame kėlinuke vyko lygi kova visose aikštės vietose ir nei vienai iš komandų nepavyko įgyti didesnio pranašumo bei atitrūkti nuo varžovų. Vis dėlto „Joseda“ sugebėjo laimėti šį kėlinuką (17-23),  ir tai jau buvo gana solidus rezultatas, žinant komandų pajėgumą ir rungtynių svarbą. Paskutiniame ketvirtyje „Vidukelė“, labai pagerinusi savo gynybą, sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti šį susitikimą. „Vidukelė“ – „Joseda“ 99-89 (21-20), (26-28), (17-23), (35-18). Serijos iki dviejų pergalių rezultatas 1-0, pirmauja „Vidukelė“. Nugalėtojų gretose pasižymėjo D. Naruševičius – 26 tšk.
Pirmąjį susitikimą kovojant dėl pirmosios vietos sužaidė ir „Autolera“ – „Julisa“. „Autoleros“ ko-manda žaidė ne pajėgiausia savo sudėtimi. Nerungtyniavo vienas komandos lyderių V. Savostjanovas. „Autolera“ iš pat pradžių įgijo dviženklį pranašumą, laimėdama pirmąjį kėlinuką (33-23). Antrasis jau buvo kur kas lygesnis ir jį minimalia persvara laimėjo „Julisa“ (19-20). Šiame susitikime abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai, todėl pasibaigus susitikimui abi komandos buvo surinkusios triženklius taškų skaičius. „Autolera“ nugalėjo užtikrinta persvara, bet tai buvo tik pirmoji pergalė serijoje, ir labai kovingai „Julisos“ komandai ne viskas pavyko šiame susitikime. „Autolera“ – „Julisa“ – 117-103 (33-23), (19-20), (30-29), (35-31). Serijos iki dviejų pergalių rezultatas 1-0, pirmauja „Autolera“. Nugalėtojų gretose pasižymėjo V. Trepočka – 37 tšk.
Gegužės 13 d. Sporto ir laisvalaikio klube KARPYNĖ „B“ lyga. Dėl trečiosios vietos susitinka 18.00 val. kaimų bendruomenė „Viduklė“ – „Luknė“. 19.30 val.  „Žaiginys“ -  „Karpynė“.
Gegužės 15 d. ,,B“ lyga. 11.30 val. ,,Žaiginys“ – ,,Karpynė“. „A“ lyga.  13.00 val. dėl trečiosios vietos susitinka „Joseda“ – „Vidukelė“. 14.30 val. dėl pirmosios vietos – „Julisa“ – „Autolera“.
Žaidžiama iki dviejų pergalių. Jeigu prireiks trečiųjų rungtynių, jos bus žaidžiamos gegužės 16-22 dienomis.

Futbolas

Raseinių  „Danspin“ komanda žaidžia LFF III lygos Kauno apskrities B diviziono lygoje. Šių metų gegužės 8 dieną  mūsų futbolininkai namuose, savo aikštėje, išbandė jėgas su Kauno komanda „91 United“. Pirmajame kėlinyje atidavę aikštės kontrolę svečiams, mūsų futbolininkai nesugebėjo pelnyti įvarčio, tuo tarpu svečiai pasinaudojo mūsų klaida ir 29 min. pelnė pirmąjį savo įvartį. Po pertraukos kova aikštėje jau buvo apylygi, suaktyvėjo mūsų komandos puolimas, bet atsirado spragų gynyboje – buvo praleisti dar trys įvarčiai ir pralaimėtas susitikimas. Raseinių  „Danspin“ – „91 United“ (Kaunas) 0:4 (0:1). Įvarčiai: 29,65 min. – E. Staugaitis, 55 min. – A. Labanauskas, 59 min. – M. Kvedaras („91 United“).
Įspėjimai: 8 min. – V. Judeikis („Danspin“), 70 min. – M. Gasparaitis („91 United“).