2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Sporto šventė „Judėkime linksmai“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Tarptautinei šeimos dienai paminėti Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ grupėje „Žiogeliai“ vyko sportinė pramoga „Judėkime linksmai“, kurioje dalyvavo grupės bendruomenė. Tai vienas iš mūsų, sveikatą stiprinančios įstaigos, renginių.
  Linksmoje ir nuotaikingoje šventėje vaikučiai, jų tėveliai, močiutės, broliai bei sesės žaidė judrius, ramius, muzikinius žaidimus, atliko sportines užduotis, pareikalavusias greičio, pastabumo, vikrumo, lankstumo. Sportinė pramoga „Judėkime linksmai“ ne tik skatino sveiką gyvenimo būdą, ugdė kilnų elgesį sportinėje veikloje, bet ir stiprino šeimų tarpusavio ryšius.
  Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei moliūgų daigeliais. Moliūgų sėklytes, pagal tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio-socialinio švietimo projektą „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“, ugdytiniai pasėjo lopšelyje-darželyje. O šeima pasodins į patogią vietą ir augins iki moliūgų derliaus.
  Sporto šventė baigėsi lopšelio-darželio gėlyne, jame vaikai kartu su tėveliais sodino gėlių daigelius. Padedami auklėtojų gėlėmis rūpinsis patys ikimokyklinukai.
  Reda Jocienė,
  ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

  Komentarų nėra