Steponkaimio bendruomenėje įgyvendintas projektas

Siųsti Versija spausdinimui

Steponkaimio kaimų bendruomenė šiais metais įgyvendino Jaunimo atvirųjų erdvių projektą, skatino jaunimą prasmingai leisti laisvalaikį, sudarė galimybes užsiimti savo pomėgiais.
Buvo organizuotos įvairios veiklos: tai ir smagus baidarių žygis Dubysos upe, sportiniai užsiėmimai ir varžybos, turnyrai sporto aikštelėje ir ant treniruoklių, protų mūšis apie žalingus įpročius, sveikos gyvensenos popietė. Merginoms labai patiko papuošalų iš odos gamybos užsiėmimai, juose prisigamino įvairių apyrankių, vėrinių, dėžučių papuošalams, net atšvaitų. Pagal projektą užsiėmimams įsigijome odos, o papuošalus kurti mokė patyrusi lektorė.
Pačiame vasaros viduryje jaunimas turėjo galimybę po atviru dangumi pripučiamame ekrane pažiūrėti kino filmą „Aš iš kitos veidrodžio pusės“, kur vaizduojama dažna šiuolaikinės šeimos ir vaiko kasdienybė. Jaunimas labai patenkintas šauniomis nakvynėmis bendruomenės namuose. Jos dažniausiai buvo teminės: karaokė, Helovinas, madų šou, vakarai apie kitų šalių kultūrą, maisto gaminimo užsiėmimai ir pan.
Visos šios veiklos prieš rašant projektą buvo aptartos su jaunimu. Jos stiprina jaunų žmonių užimtumą, įgūdžius, skatina imtis veiklos, plėtoti savanorystę bendruomenėje, ugdo demokratiškumą.
Audronė Stankevičienė,
Steponkaimio kaimų bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra