Stipriname bendruomenės tarpusavio ryšį

Siųsti Versija spausdinimui

Keturiasdešimt Ramonų kaimo bendruomenės dalyvių projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ lėšomis rugpjūčio 10 d. vyko į kelionę už rajono ribų. Į ją buvo kviečiamos šeimos, auginančios vaikus, tačiau atsiradus galimybei pakviestos ir įvairaus amžiaus bei socialinių grupių šeimos, vaikai, senjorai ir kiti projekto dalyviai. Kelionės tikslas – stiprinti tėvų, senelių, vaikų ir kitų asmenų tarpusavio ryšį, mokytis komandinės veiklos, sutelktumo. Per išvyką susipažinta su Klaipėdos rajono Jakų bendruomene, jų per 15 metų vykdytais projektais, pasidalyta darbo patirtimi. Likusią dienos dalį skyrėme poilsiui ir dalyvių bendravimui prie jūros Šventojoje. Visi džiaugėsi, kad buvo pamaitinti nemokamais pietumis.
Per kelionę buvo pagerbti tos dienos gimtadienininkai, supažindinta su saugaus eismo ir kelionės, elgesio prie jūros taisyklėmis, dalyviams įteikti atšvaitai, o gimtadienininkams kaip dovanėlės – eismo saugumo liemenės, krepšeliai.
Grįždami dalijomės patirtais įspūdžiais. O jų tikrai buvo daug ir įvairių. Nutarėme, kad jūra visiems buvo gera, suteikė ramybės, geros nuotaikos. Visi grįžome linksmi, patenkinti ir smagūs – tarsi viena darni šeima.
Dalytė Raudonienė,
projekto vadovė

Komentarų nėra