2019 spalio
19
Šeštadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Stovykla – geriausia pramoga

  Siųsti Versija spausdinimui

  „Gudručių“ stovykla – geriausia pramoga!“ – tokiu šūkiu Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmokai pradėjo vasaros dieninę stovyklą „Gudručiai“.
  Stovyklautojai žaisdami žaidimą „Didysis seklys“ surado svarbiausius objektus Raseinių Maironio parke: lūšį su lūšiuku, cerkvę, fontaną, Maironio skulptūrą ir kt.
  Studijoje „Menai ir monai“ su kūrybiškąja Jurga Bulotiene vaikai žaidė spalvomis, teptukais ir dažais piešdami ant akmenukų. Kiek neišdildomų emocijų ir patyrimų gavome kiekvienas!
  Trečią dieną vykome į „Vinetu kaimą“. Čia stovyklautojai dalyvavo edukacinėje programoje „Mažieji laukinukai“. Indėnų kaimo vadas Vinetu užsiėmimo dalyviams suteikė indėniškus vardus ir paženklino veidus simboliniais piešiniais. Daugiau kaip dešimtmetį kauptoje indėnų muziejaus ekspozicijoje vaikai apžiūrėjo autentiškus, indėnams šventus daiktus, ginklus, aprangos detales, papuošalus, meno dirbinius ir kt. Vinetu papasakojo paslaptingų legendų bei istorijų, pamokė indėniškų šokių ir žaidimų, surengė smagią viktoriną. Drąsiausieji savo jėgas išbandė šaudymo iš lanko turnyre.
  Krašto istorijos muziejuje ketvirtą stovyklavimo dieną mus pasitiko edukacinio užsiėmimo vadovė Gintarė Norkienė, ji pamokė velti iš vilnos, supažindino su muziejaus ekspozicijomis.
  Paskutinę stovyklos dieną vykome numalšinti karščio į turizmo sodybą „Karpynė“. Suprantama, kad maudymasis lauko baseine buvo pati smagiausia pramoga. Vaikai pasižadėjo, kad kitais mokslo metais bus dar stropesni, gudresni, kūrybiškesni, svajojo, kad stovykla truktų ne vieną, o dvi savaites, iš kurių viena – maudymasis baseine!
  Rita Goleckienė,
  pradinių klasių mokytoja ekspertė

  Komentarų nėra